Camp Jupiter
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksKocia Aleja - Page 3 EmptySzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Kocia Aleja

Go down 
+4
Julita Weronika Kusiak
Sam Lancaster
Alice Cooper
Mavis Rogers
8 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
Alice Cooper
Probatio, Przyjezdny
Alice Cooper


Wiek : 27
HP : 100
Rodzic : Demeter

Kocia Aleja - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kocia Aleja   Kocia Aleja - Page 3 Icon_minitime1Wto Lip 21, 2015 8:36 pm

Na widok miny Maggie wybuchła śmiechem. Sama też nie mogła uwierzyć, że coś takiego powiedziała.
- Jasne, wybieraj. Możemy tylko na chwilę wrócić do baraków, bo muszę się przebrać? Nie będę szła nigdzie w tych szortach, bo zamarznę.
Powrót do góry Go down
Maggie Davis
Probatio, Przyjezdny
Maggie Davis


Wiek : 24
HP : 100
Rodzic : Momos

Kocia Aleja - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kocia Aleja   Kocia Aleja - Page 3 Icon_minitime1Wto Lip 21, 2015 8:41 pm

Pokiwała głową, ciesząc się w duchu na samą myśl, że zobaczy przebierającą się Alice. Uśmiechnęła się niepokojąco szeroko i poszła w stronę baraków V kohorty, a potem nad jezioro, do którego mam nadzieję przeniesiemy teraz akcję.
Powrót do góry Go down
Alice Cooper
Probatio, Przyjezdny
Alice Cooper


Wiek : 27
HP : 100
Rodzic : Demeter

Kocia Aleja - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kocia Aleja   Kocia Aleja - Page 3 Icon_minitime1Wto Lip 21, 2015 8:54 pm

Alice poszła za Wendigo. Już planowała, co ubierze i co zabierze ze sobą, mimo, że nawet nie wiedziała, gdzie idą. Cieszyła się na spędzenie czasu z przyjaciółką.

/zt
Powrót do góry Go down
Lilianne Occhipinti
Legionista
Lilianne Occhipinti


Wiek : 25
HP : 100
Rodzic : Bachus

Kocia Aleja - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kocia Aleja   Kocia Aleja - Page 3 Icon_minitime1Wto Lip 21, 2015 9:11 pm

Lilianne weszła do kocie alei i zastanawiała się co tam robi, dlaczego to właśnie tutaj zawędrowała. Nie cierpiała kotów jak i większości zwierząt. Skoro już tutaj się znalazła miała chociaż nadzieję na spotkanie kogoś znajomego.
Powrót do góry Go down
Gabrielle Vineyard
Legionista
Gabrielle Vineyard


Wiek : 24
HP : 105
Rodzic : Bachus

Kocia Aleja - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kocia Aleja   Kocia Aleja - Page 3 Icon_minitime1Wto Lip 21, 2015 9:21 pm

Gabu biegła właśnie... Właściwie sama nie wiedziała gdzie. Szukała kogoś z kim mogłaby porozmawiać, bo dostała informację z tajnego źródła o prywatnej imprezie. Miała szczęście i spotkała Lilianne. Wyszczerzyła się jak opętana. Impreza z dwoma córkami Bachusa zawsze jest lepsza niż z jedną
- Hej, Lilianne! Słyszałaś już wieści? Ktoś urządza imprezę nad jeziorem! - krzyknęła, kiedy przebiegała obok niej
Nie zamierzała się zatrzymywać i już gnała na miejsce
Powrót do góry Go down
Lilianne Occhipinti
Legionista
Lilianne Occhipinti


Wiek : 25
HP : 100
Rodzic : Bachus

Kocia Aleja - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kocia Aleja   Kocia Aleja - Page 3 Icon_minitime1Wto Lip 21, 2015 9:23 pm

Lilianne nie zastanawiąc się rzuciła się za siostrą.
Powrót do góry Go down
Sam Lancaster
Legionista
Sam Lancaster


Wiek : 25
HP : 100
Rodzic : Mars

Kocia Aleja - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kocia Aleja   Kocia Aleja - Page 3 Icon_minitime1Sro Lip 22, 2015 8:27 pm

Kiedy reszta kohorty odpoczywała w baraka Sam wymknęła się z książką. Szła tam dokąd poniosą ją nogi. Aż wreszcie doszła do kociej alei. Dziewczyna położyła się na wolnej ławce i zaczęła czytać swoją ulubioną lekturę.
Powrót do góry Go down
Julita Weronika Kusiak
Legionista
Julita Weronika Kusiak


Wiek : 25
HP : 100
Rodzic : Mars

Kocia Aleja - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kocia Aleja   Kocia Aleja - Page 3 Icon_minitime1Sro Lip 22, 2015 9:17 pm

Julita wyszła już na spotkanie ze znajomymi z kohorty. Mieli się spotkać o 21, spojrzała na zegarek 21;14.
- O kurwa,- zakleiła, po czym zaczęła biec w miejsce spotkania. Gdy dobiegała zobaczyła że Sam leży na ławce.- Cześć, tak wiem jestem spóźniona, ale przecież 15 min to tak z klasą, nie?- zachichotała- A gdzie reszta na przykład nasz kochany centek?- uśmiechnęła się i mrugnęła porozumiewawczo do siostry wzrokiem.
Powrót do góry Go down
Sam Lancaster
Legionista
Sam Lancaster


Wiek : 25
HP : 100
Rodzic : Mars

Kocia Aleja - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kocia Aleja   Kocia Aleja - Page 3 Icon_minitime1Sro Lip 22, 2015 9:23 pm

Sam była zaskoczona nie wiedziała, że miało odbyć się tutaj spotkanie.
- Hej... - odpowiedziała. - Miało się odbyć TUTAJ spotkanie?!
Dziewczyna wiedziała, że miało odbyć się one, ale nie wiedziala gdzie. Po dłuższej chwili była nawet zadowolona z tego, że odbędzie się tutaj. Sam odgarnęła kosmyk włosów, które gdy były swobodne spadał jej na twarz.
Powrót do góry Go down
Julita Weronika Kusiak
Legionista
Julita Weronika Kusiak


Wiek : 25
HP : 100
Rodzic : Mars

Kocia Aleja - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kocia Aleja   Kocia Aleja - Page 3 Icon_minitime1Sro Lip 22, 2015 9:31 pm

Sam wydawała się zaskoczona. Czy ona nie czekała na to spotkanie? 
- Yyy tak to ty nie czekasz na nie?- zapytała- Sorki czytasz, jeśli ci przeszkadzam to spoko, jest tu dużo ławek, więc?
Powrót do góry Go down
Sam Lancaster
Legionista
Sam Lancaster


Wiek : 25
HP : 100
Rodzic : Mars

Kocia Aleja - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kocia Aleja   Kocia Aleja - Page 3 Icon_minitime1Sro Lip 22, 2015 9:36 pm

Sam usiadła normalnie, robiąc miejsce Julicie.
- Nie czekałam, ale jak chcesz możesz zostać - odpowiedziała.
Odłożyła książkę na bok.
- Jak ci dzisiejszy dzień mija - zapytała, przerywając ciszę.
Powrót do góry Go down
Julita Weronika Kusiak
Legionista
Julita Weronika Kusiak


Wiek : 25
HP : 100
Rodzic : Mars

Kocia Aleja - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kocia Aleja   Kocia Aleja - Page 3 Icon_minitime1Sro Lip 22, 2015 9:42 pm

Ucieszyła się nie wyglądało na to by się ktoś zbierał jeszcze przyjść na to spotkanie. Niech ja ich tylko spotkam- pomyślała. Usiadła obok Sam
- Wiesz jak jest trening, trening, łaźnia, i teraz jestem tu. Ale są ważniejsze sprawy do obgadania.- zrobiła podstępny uśmiech- Przyznaj się który chłopak ci się podoba?
Powrót do góry Go down
Sam Lancaster
Legionista
Sam Lancaster


Wiek : 25
HP : 100
Rodzic : Mars

Kocia Aleja - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kocia Aleja   Kocia Aleja - Page 3 Icon_minitime1Sro Lip 22, 2015 9:44 pm

Zrobiła minę pokerową,
- Żaden - oznajmiła. - Jesteśmy córkami boga wojny, a nie bogini miłości.
Czekała na reakcję Julity.
Powrót do góry Go down
Julita Weronika Kusiak
Legionista
Julita Weronika Kusiak


Wiek : 25
HP : 100
Rodzic : Mars

Kocia Aleja - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kocia Aleja   Kocia Aleja - Page 3 Icon_minitime1Sro Lip 22, 2015 9:55 pm

Julita się zaczerwieniła, może miała racje miłość nie jest czymś co jest potrzebne dzieciom wojny.
- Tsaaaa masz rację- powiedziała zakłopotana.- w sumie pierdolić to jesteśmy przecież w MIARĘ normalnymi dziewczynami. No przyznaj taki centek i Tommy nie wcale tacy źli- uśmiechnęła się.
 Miała nadzieje że dziewczyna potaknie, nie chciała być znów tym nie pasującym Marsiątkiem.
Powrót do góry Go down
Sam Lancaster
Legionista
Sam Lancaster


Wiek : 25
HP : 100
Rodzic : Mars

Kocia Aleja - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kocia Aleja   Kocia Aleja - Page 3 Icon_minitime1Sro Lip 22, 2015 9:58 pm

- Nie wiem jak ty, ale ja jestem normalna - dziewczyna mimowolnie uśmiechnęła się lekko pod nosem. - W sumie...
Sam już po wypowiedzeniu tych słów zdała sobie sprawę, że jest dzieckiem Marsa i niepotrzebne są jej takie rzeczy. Dziewczyna zaczęła bawić się włosami.
Powrót do góry Go down
Julita Weronika Kusiak
Legionista
Julita Weronika Kusiak


Wiek : 25
HP : 100
Rodzic : Mars

Kocia Aleja - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kocia Aleja   Kocia Aleja - Page 3 Icon_minitime1Sro Lip 22, 2015 10:28 pm

Też tak kiedyś myślała że miłość jest dla słabych. Nie dla dzieci wojny. Przecież to obciążenie gdy kogoś kochamy ktoś może nas przez nich zranić. Ale chyba dorosła, i nie mogła się do tego przyzwyczaić.
- No ale wiesz, fajnie było by się zakochać być szczęśliwą mieć do kogo wracać z misji. W końcu mam nadzieje że nie całe życie to obóz.- powiedziała w zamyśleniu.- Czasem zazdroszczę dzieciom Wenus.
Powrót do góry Go down
Sam Lancaster
Legionista
Sam Lancaster


Wiek : 25
HP : 100
Rodzic : Mars

Kocia Aleja - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kocia Aleja   Kocia Aleja - Page 3 Icon_minitime1Sro Lip 22, 2015 10:30 pm

- Czy ty wierzysz w to co mówisz?! - odparła szybko Sam.
Dziewczyna dopiero po chwili w głębi ducha przyznała siostrze racje. "Szczególnie kiedy straciło się rodzinę" pomyślała.
Powrót do góry Go down
Julita Weronika Kusiak
Legionista
Julita Weronika Kusiak


Wiek : 25
HP : 100
Rodzic : Mars

Kocia Aleja - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kocia Aleja   Kocia Aleja - Page 3 Icon_minitime1Sro Lip 22, 2015 10:41 pm

- No ogarnij zakochują się co chwile i znów i znów, zazwyczaj nawet nie zwracają uwagi na walke nie jeżdżą na misji. Wiem jest dużo wyjątków ale no taka prawda, a my? Marzymy tylko o kolejnej walce, bitwie, o tym by bronić innych. Im jak się nie uda może popłaczą i znów się zakochają. My jak popełnimy błąd w walce, no wiesz małe szanse na przeżycie.- zamyśliła się- Ale powiedzmy sobie szczerze nigdy nie oddała bym tego. Kocham tą adrenalinę gdy moje życie wisi na włosku własnie wtedy czuć że w ogóle żyjemy. Ale to wiesz tylko moje przemyślenia.- opuściła wzrok na ziemie nie chcąc pokazać po swoich oczach zmieszania.
Powrót do góry Go down
Sam Lancaster
Legionista
Sam Lancaster


Wiek : 25
HP : 100
Rodzic : Mars

Kocia Aleja - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kocia Aleja   Kocia Aleja - Page 3 Icon_minitime1Sro Lip 22, 2015 10:47 pm

- Nic się nie stało - próbowała ją pokrzepić uśmiechem. - W sumie byłaby od czasu do czasu miła zmiana.
Sam nigdy nie umiała pocieszać. Kochała swoje dotychczasowe życie. Przecież przez całe życie nie będzie w obozie.
Powrót do góry Go down
Julita Weronika Kusiak
Legionista
Julita Weronika Kusiak


Wiek : 25
HP : 100
Rodzic : Mars

Kocia Aleja - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kocia Aleja   Kocia Aleja - Page 3 Icon_minitime1Sro Lip 22, 2015 10:56 pm

Zaczynała zamulać, nienawidziła tego robić. Ostatnio działo się to zdecydowanie za często, wiedziała że było tylko jedno wyjście z sytuacji. Zmiana tematu.
- Tsaa, co do misji widziałaś ogłosili kto jedzie na pierwszą- powiedziała,- szkoda że się nie załapałyśmy ale może na następną, nie?- uśmiechnęła się. 
Powrót do góry Go down
Sam Lancaster
Legionista
Sam Lancaster


Wiek : 25
HP : 100
Rodzic : Mars

Kocia Aleja - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kocia Aleja   Kocia Aleja - Page 3 Icon_minitime1Sro Lip 22, 2015 10:59 pm

- Może - uśmiechnęła się.
Nie mogła doczekać się do kolejnej misji.
Powrót do góry Go down
Julita Weronika Kusiak
Legionista
Julita Weronika Kusiak


Wiek : 25
HP : 100
Rodzic : Mars

Kocia Aleja - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kocia Aleja   Kocia Aleja - Page 3 Icon_minitime1Sro Lip 22, 2015 11:15 pm

Było piękne niebo, uwielbiała tak leżeć wieczorami i w nie patrzeć. Czasem odnajdywała jakieś proste konstelacje, nie znała ich dużo. Cisza, spokój, aż za bardzo. Ale to ten czas by odpocząć. Julita nie umiała normalnie siedzieć po kilku minutach już prawie leżała. Wiedziała że za kilka minut będzie musiała poprawić pozycję, bo spadnie. Ta cisza była gorsza niż krzyk. Nie wytrzymywała. Musiała znów zacząć jakąś rozmowę.
- Kiedyś wspomniałaś że spotkałaś się z ojcem,- zamilkła- opowiesz mi jaki on jest?
Powrót do góry Go down
Sam Lancaster
Legionista
Sam Lancaster


Wiek : 25
HP : 100
Rodzic : Mars

Kocia Aleja - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kocia Aleja   Kocia Aleja - Page 3 Icon_minitime1Sro Lip 22, 2015 11:21 pm

- Miałam wtedy dziesięć lat niestety nie za bardzo pamiętam - odparła ze smutkiem. - Może wrócimy do baraków?
Sam marzyła, żeby po ciężkim dniu udać się do krainy snu. Spotkanie z ojcem pamięta słabo. Zapamiętała jedne słowa " On będzie ci przypominał, że jesteś moją córką i dodawał odwagi" i wtedy wręczył jej ukochany wisior. Oziębiło się, ale i tak było ciepło. "Jutro ciężki dzień mnie czeka" pomyślała dziewczyna.
Powrót do góry Go down
Julita Weronika Kusiak
Legionista
Julita Weronika Kusiak


Wiek : 25
HP : 100
Rodzic : Mars

Kocia Aleja - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kocia Aleja   Kocia Aleja - Page 3 Icon_minitime1Sro Lip 22, 2015 11:26 pm

Było jej przykro, że nie dowiedziała się więcej o Marsie ale cóż. Była już śpiąca.
- Tak lepiej już chodźmy- powiedziała- zauważyłaś że jestem trzeźwa? Mówiłam że odwyk- zaśmiała się po czym wstała z ławki.
Powrót do góry Go down
Sam Lancaster
Legionista
Sam Lancaster


Wiek : 25
HP : 100
Rodzic : Mars

Kocia Aleja - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kocia Aleja   Kocia Aleja - Page 3 Icon_minitime1Sro Lip 22, 2015 11:28 pm

Sam wstała z ławki. Razem z siostrą zaczęły kierować się ku barakom. Towarzyszyły im gwiazdy.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Kocia Aleja - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kocia Aleja   Kocia Aleja - Page 3 Icon_minitime1

Powrót do góry Go down
 
Kocia Aleja
Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Aleja Brzóz

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Camp Jupiter :: Fabuła - Nowy Rzym :: Nowy Rzym :: Skrzydło Północne :: Akwedukt-
Skocz do: