Camp Jupiter
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksKocia Aleja - Page 2 EmptySzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Kocia Aleja

Go down 
+4
Julita Weronika Kusiak
Sam Lancaster
Alice Cooper
Mavis Rogers
8 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Devon Treaty
Wędrowiec
Devon Treaty


Wiek : 25
HP : 100
Rodzic : Luna

Kocia Aleja - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kocia Aleja   Kocia Aleja - Page 2 Icon_minitime1Wto Lip 21, 2015 6:39 pm

(niech to -,- nie doczytałem -,-)
Powrót do góry Go down
Sam Lancaster
Legionista
Sam Lancaster


Wiek : 25
HP : 100
Rodzic : Mars

Kocia Aleja - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kocia Aleja   Kocia Aleja - Page 2 Icon_minitime1Wto Lip 21, 2015 6:43 pm

- Kto to jest? - dziewczyna zapytała się Alice.
Powrót do góry Go down
Alice Cooper
Probatio, Przyjezdny
Alice Cooper


Wiek : 27
HP : 100
Rodzic : Demeter

Kocia Aleja - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kocia Aleja   Kocia Aleja - Page 2 Icon_minitime1Wto Lip 21, 2015 6:44 pm

(niech będzie Very Happy)
Alice wylądowała na ziemi. Po chwili przygniotło ją coś... ktoś. W dodatku chłopak, znajomy jakiś. Jak on miał... Dylan? Dave? Devon? Jakoś tak.
Pomógł jej wstać.
- Nic nie szkodzi. Nie jestem ze szkła. - Uśmiechnęła się. - Coś się stało? O, właśnie. To są Wendigo i Sam.
Nie wiedziała, czy się znają, ale na wszelki wypadek postanowiła ich sobie nawzajem przedstawić.
Powrót do góry Go down
Devon Treaty
Wędrowiec
Devon Treaty


Wiek : 25
HP : 100
Rodzic : Luna

Kocia Aleja - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kocia Aleja   Kocia Aleja - Page 2 Icon_minitime1Wto Lip 21, 2015 6:46 pm

"Kolejne dwie osoby? No ja mam to szczęście"
-Cz..cześć więc jestem Devon-od razu podał rękę obu dziewczynom.-Co tu robicie w taki upalny dzień?
Powrót do góry Go down
Maggie Davis
Probatio, Przyjezdny
Maggie Davis


Wiek : 24
HP : 100
Rodzic : Momos

Kocia Aleja - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kocia Aleja   Kocia Aleja - Page 2 Icon_minitime1Wto Lip 21, 2015 6:48 pm

Kiwnęła głową. Bogowie, teraz jeszcze jakiś facet. Tylko tego brakowało. Czy naprawdę nie może pobyć z Alice chociaż pięciu minut sam na sam?
Uśmiechnęła się sztucznie i przywitała z Devonem, patrząc na niego z chęcią mordu. Na koniec dodała jeszcze to klasyczne "miło mi cię poznać" i zaczęła go zupełnie ignorować.
Powrót do góry Go down
Alice Cooper
Probatio, Przyjezdny
Alice Cooper


Wiek : 27
HP : 100
Rodzic : Demeter

Kocia Aleja - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kocia Aleja   Kocia Aleja - Page 2 Icon_minitime1Wto Lip 21, 2015 6:52 pm

Alice zauważyła, że i Wen, i Devon się automatycznie spięli.
"Śmieszne." - pomyślała. - "Oni są w końcu tacy sami, jeśli chodzi o kontakty z innymi."
Zapanowała niezręczna cisza, którą trzeba było w jakiś sposób przerwać.
- Głodna jestem - powiedziała Alice. Hm, oby to zadziałało. Powinno.
Powrót do góry Go down
Sam Lancaster
Legionista
Sam Lancaster


Wiek : 25
HP : 100
Rodzic : Mars

Kocia Aleja - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kocia Aleja   Kocia Aleja - Page 2 Icon_minitime1Wto Lip 21, 2015 6:52 pm

Dziewczyna spojrzała nieufnie na chłopaka.
- Jestem Sam, córka Marsa.
Powrót do góry Go down
Devon Treaty
Wędrowiec
Devon Treaty


Wiek : 25
HP : 100
Rodzic : Luna

Kocia Aleja - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kocia Aleja   Kocia Aleja - Page 2 Icon_minitime1Wto Lip 21, 2015 6:54 pm

"Oho. One są z jednej kohorty. Może mają tu jakieś spotkanie? Lepiej się ulotnię. I tak mam mało czasu..Gdzie te żelki???" zobaczył, że wszystkie jego żelki leżały rozsypane na chodniku."Szlag..to była moja ostatnia paczka".
-Mi właśnie się jedzenie skończyło..-widać było po nim małe (wielkie) zdenerwowanie. Przybrał maskę uśmiechu
Powrót do góry Go down
Alice Cooper
Probatio, Przyjezdny
Alice Cooper


Wiek : 27
HP : 100
Rodzic : Demeter

Kocia Aleja - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kocia Aleja   Kocia Aleja - Page 2 Icon_minitime1Wto Lip 21, 2015 6:59 pm

Alice się zaśmiała.
- Faktycznie, zauważyłam.
Śmieszyło ją to. Fajnie, że ktoś jeszcze oprócz niej był taki niezdarny. No cóż, zwykle to ona robiła coś nie tak. Jeśli kiedyś ktokolwiek usłyszał o wylaniu piwa na pretorkę... Tak, to na pewno Alice, chociaż równie dobrze mógłby to być Devon.
"I Wendigo" - uświadomiła sobie.
Powrót do góry Go down
Maggie Davis
Probatio, Przyjezdny
Maggie Davis


Wiek : 24
HP : 100
Rodzic : Momos

Kocia Aleja - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kocia Aleja   Kocia Aleja - Page 2 Icon_minitime1Wto Lip 21, 2015 7:02 pm

- Która godzina? - Zapytała nagle Wendigo i wstała. - Chyba.. Muszę już iść, albo coś w tym stylu. - Spojrzała na towarzystwo. Czuła się nieswojo, kiedy wokół było tyle ludzi, których nie znała i za którymi nie przepadała, już od pierwszego wejrzenia. Najchętniej poszłaby w końcu nad to jezioro, chociaż początkowo miała nadzieję, że zaciągnie tam Alice.
Zamknęła oczy. Szczerze mówiąc, najchętniej po prostu wróciłaby do domu, ale to i tak było teraz niemożliwe.
Powrót do góry Go down
Sam Lancaster
Legionista
Sam Lancaster


Wiek : 25
HP : 100
Rodzic : Mars

Kocia Aleja - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kocia Aleja   Kocia Aleja - Page 2 Icon_minitime1Wto Lip 21, 2015 7:06 pm

- Niech będzie moja strata - szepnęła.
Sam podała im czekoladę.
Powrót do góry Go down
Devon Treaty
Wędrowiec
Devon Treaty


Wiek : 25
HP : 100
Rodzic : Luna

Kocia Aleja - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kocia Aleja   Kocia Aleja - Page 2 Icon_minitime1Wto Lip 21, 2015 7:06 pm

"Hmm powinienem mieć jeszcze jedną czekoladę.." zaczął szukać po każdej możliwej kieszeni. Po niewczasie przypomniał sobie, że oddał ją Viv. "Ta dziewczyna..hmm Wendigo? Tak Wendigo. Raczej za mną nie przepada. I widzę po niej, że też nie lubi obcych ludzi."
-Wiecie ja muszę lecieć. Zostawiłem swoje zapasy czekolady i żelek w baraku..-pożegnał się i posłał Wendigo współczujące i przepraszające spojrzenie.
Powrót do góry Go down
Alice Cooper
Probatio, Przyjezdny
Alice Cooper


Wiek : 27
HP : 100
Rodzic : Demeter

Kocia Aleja - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kocia Aleja   Kocia Aleja - Page 2 Icon_minitime1Wto Lip 21, 2015 7:09 pm

- Nie wiem, nie wzięłam telefonu... - odpowiedziała jej Alice.
Poczęstowała się czekoladą Sam.
Popatrzyła na Wendigo i poczuła wyrzuty sumienia.
- Jak chcesz, to mogę iść z tobą, jeśli nie będę ci przeszkadzać.
Była w tym okropna. W byciu przyjaciółką. Wiedziała o tym.
Devon się pożegnał. Alice pomachała mu przyjaźnie.
Powrót do góry Go down
Sam Lancaster
Legionista
Sam Lancaster


Wiek : 25
HP : 100
Rodzic : Mars

Kocia Aleja - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kocia Aleja   Kocia Aleja - Page 2 Icon_minitime1Wto Lip 21, 2015 7:11 pm

- Nie będę wam przeszkadzać - powiedziała Sam.
Dziewczyna zaczęła kierować się do baraku jej kohorty.
Powrót do góry Go down
Maggie Davis
Probatio, Przyjezdny
Maggie Davis


Wiek : 24
HP : 100
Rodzic : Momos

Kocia Aleja - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kocia Aleja   Kocia Aleja - Page 2 Icon_minitime1Wto Lip 21, 2015 7:18 pm

Wendigo nadęła zabawnie policzki i wypuściła głośno powietrze.
Zdziwiło ją spojrzenie Devona, nie spodziewała się czegoś takiego z jego strony. Nagle zrobiło jej się strasznie głupio. Cała czerwona, wstała z ławki i popatrzyła, wyraźnie dręczona wyrzutami sumienia, na wszystkich z osobna.
- Przepraszam. - Mruknęła marząc tylko o tym, żeby się szybko wycofać. Miała nadzieję, że nikt nie zada idiotycznego pytania "za co?", bo to było oczywiste. Przylazła i niemiłym zachowaniem popsuła Alice spotkanie. Przygarbiła się i wsadziła ręce w kieszenie. Po chwili wyjęła stamtąd dwa batoniki i rzuciła je Devonowi i Muchomorkowi. Potem odwróciła się do nich tyłem i zaczęła znów iść przed siebie.
Powrót do góry Go down
Alice Cooper
Probatio, Przyjezdny
Alice Cooper


Wiek : 27
HP : 100
Rodzic : Demeter

Kocia Aleja - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kocia Aleja   Kocia Aleja - Page 2 Icon_minitime1Wto Lip 21, 2015 7:23 pm

- Halo, Wen! Jak chcesz to możemy iść do Starbucksa czy coś...! - zawołała za nią Alice.
Złapała batonika.
- Przepraszam, Devon... Serio. Napiszę do ciebie smsa i może później się jakoś umówimy? - Uśmiechnęła się. - Mam nadzieję, że nie będziesz miał mi za złe, jeśli za nią pobiegnę?
I jak powiedziała, tak zrobiła. Było jej szkoda dziewczyny, która nie potrafiła się tu odnaleźć.
Powrót do góry Go down
Sam Lancaster
Legionista
Sam Lancaster


Wiek : 25
HP : 100
Rodzic : Mars

Kocia Aleja - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kocia Aleja   Kocia Aleja - Page 2 Icon_minitime1Wto Lip 21, 2015 7:25 pm

- To pa Alice - dziewczyna wróciła, bo zapomniała, że zostawiła swój wisiorek na ławce.
Sam założyła swoją zgubę na nadgarstek.
Powrót do góry Go down
Maggie Davis
Probatio, Przyjezdny
Maggie Davis


Wiek : 24
HP : 100
Rodzic : Momos

Kocia Aleja - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kocia Aleja   Kocia Aleja - Page 2 Icon_minitime1Wto Lip 21, 2015 7:32 pm

Szła dalej, nie zwracając uwagi na krzyk Alice. Miała nadzieję, że się odczepi i zostanie z tym chłopakiem. Tak byłoby lepiej. Spokojniej.
Prychnęła i potarła prawie ramię. Robiło się zimno, a ona nie miała nic do przykrycia się. No, trudno, wpadnie na chwilę do baraków, weźmie koc, który naszykowała już wcześniej, i pianki.
Myślała, że Alice lubi pianki.
Ok, w takim razie zje je sama. I posiedzi sama pod tym kocem. Może nawet się tam prześpi. Pociągnęła nosem. Nad tym jeziorem jest naprawdę ładnie.. Zmarszczyła czoło w skupieniu i przyspieszyła.
Powrót do góry Go down
Sam Lancaster
Legionista
Sam Lancaster


Wiek : 25
HP : 100
Rodzic : Mars

Kocia Aleja - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kocia Aleja   Kocia Aleja - Page 2 Icon_minitime1Wto Lip 21, 2015 7:34 pm

Sam wracała już powolnym krokiem do baraków. Kiedy doszła, zaczęła czytać swoją ulubioną książkę.
Powrót do góry Go down
Alice Cooper
Probatio, Przyjezdny
Alice Cooper


Wiek : 27
HP : 100
Rodzic : Demeter

Kocia Aleja - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kocia Aleja   Kocia Aleja - Page 2 Icon_minitime1Wto Lip 21, 2015 7:38 pm

Alice pomachała Sam na pożegnanie i przyspieszyła kroku, biegnąc za przyjaciółką. Trzymała batonik w ręku. Było jej przykro, że to tak się potoczyło, że musiała wybierać między Devonem, który był dla niej naprawdę miły, a Wendigo, wobec której czuła się w pewien sposób zobowiązana. Biegła za Wen (tak to ona biegać może!) Przebiegła już sporą część Kociej Alei, kiedy dopadła Wendigo i rzuciła jej się na plecy przewracając je obie.
Powrót do góry Go down
Maggie Davis
Probatio, Przyjezdny
Maggie Davis


Wiek : 24
HP : 100
Rodzic : Momos

Kocia Aleja - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kocia Aleja   Kocia Aleja - Page 2 Icon_minitime1Wto Lip 21, 2015 7:48 pm

Wendigo pisnęła i wylądowała na ziemi, brudząc się strasznie przy okazji i zdzierając sobie kolana.
- AUU! - Zawyła. Jej mama powiedziałaby pewnie teraz, że likantropię się leczy. Mimo sytuacji, Wendigo uśmiechnęła się sama do siebie. To własnie po niej odziedziczyła zamiłowanie do kryptozoologii, skąd też wzięło się jej przezwisko. Wendigo. Odwróciła się tak, by widzieć swojego oprawcę, a jej uśmiech tylko się powiększył.
Zaraz potem jednak zmusiła się do poważnej miny.
- Zwariowałaś?! Mogłaś mnie zabić! - Powiedziała udając wściekłą.
Powrót do góry Go down
Alice Cooper
Probatio, Przyjezdny
Alice Cooper


Wiek : 27
HP : 100
Rodzic : Demeter

Kocia Aleja - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kocia Aleja   Kocia Aleja - Page 2 Icon_minitime1Wto Lip 21, 2015 7:51 pm

- Przepraszam! Miałam ci wskoczyć na plecy no i zapomniałam, jak niska jesteś. - wyszczerzyła się Alice.
Kłamała. Kłamała w żywe oczy. Już od dawna miała ochotę komuś tak zrobić, tylko nie miała, komu.
Alice wstała i podała rękę Wendigo, mimo, że miała wielką ochotę się otrzepać, bo była cała w kurzu.
Powrót do góry Go down
Maggie Davis
Probatio, Przyjezdny
Maggie Davis


Wiek : 24
HP : 100
Rodzic : Momos

Kocia Aleja - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kocia Aleja   Kocia Aleja - Page 2 Icon_minitime1Wto Lip 21, 2015 8:16 pm

Popatrzyła Alice prosto w oczy. Zmusiła się do tego.
- Co ty tu tak własciwie robisz? - Już nawet nie starała się udawać zezłoszczonej. I tak była kiepską aktorką. Złapała ją za rękę i wstała, a potem doprowadziła się mniej więcej do porządku.
- Zostawiłaś.. Tego legionistę? - Zapytała. Była bardzo szczęśliwa, że Alice w pewnym sensie wolała ją, ale..
- To niegrzeczne, grzybie. - Skrzyżowała ramiona. - Powinnaś go przeprosić. I zaprosić na kawę, czy coś. Ja.. - Spuściła wzrok. - Jestem zajęta, muszę skoczyć na chwilę do baraku, a potem gdzieś wychodzę.
Powrót do góry Go down
Alice Cooper
Probatio, Przyjezdny
Alice Cooper


Wiek : 27
HP : 100
Rodzic : Demeter

Kocia Aleja - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kocia Aleja   Kocia Aleja - Page 2 Icon_minitime1Wto Lip 21, 2015 8:22 pm

Otrzepała się.
- No wiesz, pomyślałam, że dawno nigdzie razem nie wychodziłyśmy i no, wiesz... jesteś jedną z niewielu osób, które tutaj znam. - Uśmiechnęła się. - Jeśli chodzi o Devona, to napiszę mu jutro SMSa, czy coś. Spokojnie, jestem kimś, kto nie umie odpuścić w takich sprawach. Jakbyś chciała spędzić ze mną ten wieczór, wiesz, zrobić coś w stylu babskiej nocy, czy coś...
Nie wiedziała, jak to się nazywa. Jej siostry w CHB robiły sobie takie wieczory i przez kilka godzin rozmawiały o chłopakach i innych takich. Alice siedziała wtedy obok i z słuchawkami na uszach czytała książkę. Nie przepadała za nimi, wolała ludzi z innych domków.
Zrobiło jej się przykro, że Wendigo tak zareagowała.
Powrót do góry Go down
Maggie Davis
Probatio, Przyjezdny
Maggie Davis


Wiek : 24
HP : 100
Rodzic : Momos

Kocia Aleja - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kocia Aleja   Kocia Aleja - Page 2 Icon_minitime1Wto Lip 21, 2015 8:32 pm

- Babska... Noc? - Popatrzyła na Alice jak na wariatkę. W życiu nie była na czymś takim, chociaż, owszem, czytała kiedyś, że coś takiego jest. Przynajmniej według autorek tych wszystkich idiotycznych romansideł, bo tak naprawdę nie bardzo wierzyła, że jakakolwiek dziewczyna naprawdę chciałaby spędzać w ten sposób czas.
- Jeśli tego właśnie chcesz... - Powiedziała powoli i wzruszyła ramionami, nieco zdziwiona.
- A możemy to przynajmniej zrobić w miejscu, które ja wybiorę?.. - Dodała jeszcze, krzywiąc się delikatnie.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Kocia Aleja - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kocia Aleja   Kocia Aleja - Page 2 Icon_minitime1

Powrót do góry Go down
 
Kocia Aleja
Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Aleja Brzóz

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Camp Jupiter :: Fabuła - Nowy Rzym :: Nowy Rzym :: Skrzydło Północne :: Akwedukt-
Skocz do: