Camp Jupiter
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksKocia Aleja EmptySzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Kocia Aleja

Go down 
+4
Julita Weronika Kusiak
Sam Lancaster
Alice Cooper
Mavis Rogers
8 posters
Idź do strony : 1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Mavis Rogers
Admin
Mavis Rogers


Wiek : 27
HP : 100
W obozie od lat : Pięciu
Rodzic : Jupiter

Kocia Aleja Empty
PisanieTemat: Kocia Aleja   Kocia Aleja Icon_minitime1Sro Lip 15, 2015 4:56 pm

Wąska aleja prowadząca wzdłuż akweduktu. Jej nazwa pochodzi od stałego bywalca tych terenów - kotki Stefci. Po obu stronach poustawiane są ławki, latarnie, co jakiś czas pojawiają się też niskie i chude drzewa. W letnie upały biega tu mnóstwo legionistów, na ślepo oblewających się wodą i krzyczących różne przedziwne hasła. V kohorta szczególnie lubi mówić coś o kotletach.
Powrót do góry Go down
https://camp-life.forumpolish.com
Alice Cooper
Probatio, Przyjezdny
Alice Cooper


Wiek : 27
HP : 100
Rodzic : Demeter

Kocia Aleja Empty
PisanieTemat: Re: Kocia Aleja   Kocia Aleja Icon_minitime1Wto Lip 21, 2015 4:47 pm

Alice znalazła wreszcie Kocią Aleję. Jakieś dziewczyny z jej kohorty cały czas o niej gadały. Bez przerwy mówiły, jak to nie jest super i dlaczego nie mogą tam spędzać całego czasu, dlatego Alice postanowiła, że zobaczy, o co im chodzi.
Ale nie zrozumiała ich zachwytu. Aleja jak każda inna. W dodatku cała na słońcu, pełno tu było biegających herosów, co znaczy, że nos przyzwyczajał się do wszechobecnego zapachu potu. Fuj.
Znalazła ławkę i wyłożyła się na niej. Podciągnęła trochę koszulkę obozową tak, żeby było widać jej brzuch i zaczęła się opalać.
Powrót do góry Go down
Sam Lancaster
Legionista
Sam Lancaster


Wiek : 25
HP : 100
Rodzic : Mars

Kocia Aleja Empty
PisanieTemat: Re: Kocia Aleja   Kocia Aleja Icon_minitime1Wto Lip 21, 2015 4:53 pm

Sam przechodzila przez kocią aleję. Nagle zobaczyła swoją koleżankę z kohorty.
- Hej Alice - przywitała dziewczynę.
Powrót do góry Go down
Alice Cooper
Probatio, Przyjezdny
Alice Cooper


Wiek : 27
HP : 100
Rodzic : Demeter

Kocia Aleja Empty
PisanieTemat: Re: Kocia Aleja   Kocia Aleja Icon_minitime1Wto Lip 21, 2015 4:56 pm

Otworzyła oczy, kiedy usłyszała swoje imię. Zobaczyła koleżankę.
- Cześć Sam.
Usiadła na ławce, żeby ta miała miejsce.
- Co słychać?
Powrót do góry Go down
Sam Lancaster
Legionista
Sam Lancaster


Wiek : 25
HP : 100
Rodzic : Mars

Kocia Aleja Empty
PisanieTemat: Re: Kocia Aleja   Kocia Aleja Icon_minitime1Wto Lip 21, 2015 5:04 pm

Usiadła na ławce koło Alice.
- Byłam w świątyni swojego ojca a ty? - zapytała dziewczyny.
Powrót do góry Go down
Alice Cooper
Probatio, Przyjezdny
Alice Cooper


Wiek : 27
HP : 100
Rodzic : Demeter

Kocia Aleja Empty
PisanieTemat: Re: Kocia Aleja   Kocia Aleja Icon_minitime1Wto Lip 21, 2015 5:11 pm

- Nudzę się. - Alice wzruszyła ramionami. - Kręciłam się po całym obozie dzisiaj, jakoś nie mogłam znaleźć żadnego miejsca, gdzie byłoby cicho i spokojnie.
Fałsz. Tak naprawdę wszędzie było cicho i spokojnie, ale albo byli tam ludzie, albo z jakiegoś powodu jej nie pasowało miejsce.
Powrót do góry Go down
Sam Lancaster
Legionista
Sam Lancaster


Wiek : 25
HP : 100
Rodzic : Mars

Kocia Aleja Empty
PisanieTemat: Re: Kocia Aleja   Kocia Aleja Icon_minitime1Wto Lip 21, 2015 5:13 pm

- Ja też się nudzę, zwykle tam gdzie ja jestem nikogo nie ma - oznajmiła to Sam.
Powrót do góry Go down
Alice Cooper
Probatio, Przyjezdny
Alice Cooper


Wiek : 27
HP : 100
Rodzic : Demeter

Kocia Aleja Empty
PisanieTemat: Re: Kocia Aleja   Kocia Aleja Icon_minitime1Wto Lip 21, 2015 5:26 pm

- Dlatego zawsze noszę przy sobie książkę. - Uśmiechnęła się Alice.
To była prawda. Lubiła mieć w kieszeni coś do poczytania, żeby nie wracać do domku/baraku. Dlatego też kupowała często wydania kieszonkowe.
- Hmm... Sam, a właściwie to od kiedy tu jesteś? W obozie?
Powrót do góry Go down
Julita Weronika Kusiak
Legionista
Julita Weronika Kusiak


Wiek : 25
HP : 100
Rodzic : Mars

Kocia Aleja Empty
PisanieTemat: Re: Kocia Aleja   Kocia Aleja Icon_minitime1Wto Lip 21, 2015 5:30 pm

Julita znów zrobiła sobie mały trening. Biegała tu i tam już od dobrej godziny. Ubrana była w sportowe krótkie spodenki i koszulkę na ramiączkach oraz adidasy. Nagle zauważyła że na jednej z ławek opala się Alice a obok stoi Sam. Musiała coś krzyknąć przecież ona to ona!
- Ej, dziewczynki za trening lepiej byście się wzięły.- krzyknęła, cały czas biegnąc. Po czym dodała- Opalajcie się dalej, a tyłeczki rosną.- Zaśmiała się, powiedziała to przyjaznym głosem miała nadzieje że dziewczyny zrozumieją humor ostatniego zdania. Po raz ostatni odwróciła do nich wzrok i pobiegła dalej znikając za zakrętem.
Powrót do góry Go down
Sam Lancaster
Legionista
Sam Lancaster


Wiek : 25
HP : 100
Rodzic : Mars

Kocia Aleja Empty
PisanieTemat: Re: Kocia Aleja   Kocia Aleja Icon_minitime1Wto Lip 21, 2015 5:33 pm

- Ja się nigdy nie rozstaje z moją bransoletką w kształcie róży (od matki) i wisiorkiem w kształcie włóczni (od ojca) - uśmiechnęła się Sam. - Jestem już cztery lata
Powrót do góry Go down
Alice Cooper
Probatio, Przyjezdny
Alice Cooper


Wiek : 27
HP : 100
Rodzic : Demeter

Kocia Aleja Empty
PisanieTemat: Re: Kocia Aleja   Kocia Aleja Icon_minitime1Wto Lip 21, 2015 5:41 pm

- Tak, Julita! Już biegniemy w ten upał! - Odkrzyknęła Alice.
Nienawidziła biegać. Była w tym całkiem dobra, nie męczyła się szybko, ale nie znosiła biegania bez celu.
Wkurzało ją to, że inni w ten sposób trenowali, po prostu biegnąc, gdzie popadnie. To nie miało sensu. Alice rozumiała jeszcze bieg z bronią, jakimś ciężarem, plecakiem. Nawet zabawę w berka rozumiała. Ale to, dlaczego ludzie tak lubią biegać dla treningu... Jest sporo lepszych, bardziej efektownych ćwiczeń.
Dobra, co kto lubi.
Powrót do góry Go down
Sam Lancaster
Legionista
Sam Lancaster


Wiek : 25
HP : 100
Rodzic : Mars

Kocia Aleja Empty
PisanieTemat: Re: Kocia Aleja   Kocia Aleja Icon_minitime1Wto Lip 21, 2015 5:44 pm

Sam nienawidziła biegać w upały. Jedynymi zajęciami, gdy było gorące i które akceptowała to czytanie książek, walka i oglądanie seriali.
Powrót do góry Go down
Alice Cooper
Probatio, Przyjezdny
Alice Cooper


Wiek : 27
HP : 100
Rodzic : Demeter

Kocia Aleja Empty
PisanieTemat: Re: Kocia Aleja   Kocia Aleja Icon_minitime1Wto Lip 21, 2015 5:47 pm

- A więc, Sam, opowiesz mi coś o sobie? Nie znamy się zbyt dobrze... No wiesz, jesteśmy z tej samej kohorty, ale nigdy jakoś nie spędzałyśmy ze sobą czasu.
To była prawda. Alice miała wrażenie, że dziewczyna jest skryta, nieśmiała, co nie pasowało jej do definicji córki Marsa.
Powrót do góry Go down
Maggie Davis
Probatio, Przyjezdny
Maggie Davis


Wiek : 24
HP : 100
Rodzic : Momos

Kocia Aleja Empty
PisanieTemat: Re: Kocia Aleja   Kocia Aleja Icon_minitime1Wto Lip 21, 2015 5:48 pm

Kocia Aleja. Taaak.
Wendigo nie lubiła kotów. Wszystkich. Były głośne, wredne i srały gdzie popadnie.
Wsadziła ręce do kieszeni.
Wszystkich, oprócz tych, które miała w domu. I ogólnie tych, które znała. A znała sporo, ale i tak twierdziła, że ich nie lubi. Dla zasady.  
Dziewczyna odgarnęła opadające jej na twarz włosy. Dzisiejszy dzień był nadzwyczaj nudny. Z nikim nie rozmawiała, nie zrobiła nic pożytecznego. Uśmiechnęła się tajemniczo. Może pójdzie dziś nad jezioro. Niedawno odkryła jego istnienie i bardzo jej się spodobało przebywanie tam, kiedy nie miała nic do roboty. Było piękne i - co najważniejsze - zupełnie ciche i spokojne.
Gwiżdżąc pod nosem szła dalej, przed siebie. Jak na razie zostanie jednak tutaj i może nawet kupi sobie coś do picia, o ile będzie ją rzecz jasna stać.
Powrót do góry Go down
Sam Lancaster
Legionista
Sam Lancaster


Wiek : 25
HP : 100
Rodzic : Mars

Kocia Aleja Empty
PisanieTemat: Re: Kocia Aleja   Kocia Aleja Icon_minitime1Wto Lip 21, 2015 5:52 pm

- Moi przodkowie rządzili Anglią - uśmiechnęła się. - Łatwo mnie zdenerwować i kocham słodycze.
Powrót do góry Go down
Alice Cooper
Probatio, Przyjezdny
Alice Cooper


Wiek : 27
HP : 100
Rodzic : Demeter

Kocia Aleja Empty
PisanieTemat: Re: Kocia Aleja   Kocia Aleja Icon_minitime1Wto Lip 21, 2015 5:56 pm

- Serio? Wow. - Alice żałowała, że nie ma nic do picia lub do zjedzenia. - Ja nie mam nic ciekawego do powiedzenia o sobie. Nigdy nawet nie chodziłam do szkoły. Fragment pierwszej klasy podstawówki się nie liczy.
Zauważyła burzę brązowych włosów i znajomą sylwetkę.
- Heeeeeej! Wendigo! - Krzyknęła. Zaczęła machać ręką. - Tutaj!
Powrót do góry Go down
Sam Lancaster
Legionista
Sam Lancaster


Wiek : 25
HP : 100
Rodzic : Mars

Kocia Aleja Empty
PisanieTemat: Re: Kocia Aleja   Kocia Aleja Icon_minitime1Wto Lip 21, 2015 5:57 pm

- Hej - zawołała do dziewczyny. - Plus od dziesiątego roku życia wiem o swoim pochodzeniu i od ósmego mieszkałam w Nowym Yorku, a urodziłam się w Londynie.
Powrót do góry Go down
Alice Cooper
Probatio, Przyjezdny
Alice Cooper


Wiek : 27
HP : 100
Rodzic : Demeter

Kocia Aleja Empty
PisanieTemat: Re: Kocia Aleja   Kocia Aleja Icon_minitime1Wto Lip 21, 2015 6:07 pm

Wendigo chyba nie usłyszała. Trudno.
- Spoko, to i tak szybko. Niektórzy się dowiadują w wieku szesnastu czy siedemnastu lat. Przerąbane. Zdążyli ułożyć sobie życie, a tu nagle coś takiego. No cóż... Ja wiem od zawsze tak naprawdę. - Wzruszyła ramionami.
Powrót do góry Go down
Maggie Davis
Probatio, Przyjezdny
Maggie Davis


Wiek : 24
HP : 100
Rodzic : Momos

Kocia Aleja Empty
PisanieTemat: Re: Kocia Aleja   Kocia Aleja Icon_minitime1Wto Lip 21, 2015 6:11 pm

Wendigo stanęła jak wryta i odwróciła się, słysząc znajomy głos.
- Cześć, grzybie! - Wyszczerzyła się i podbiegła do koleżanki. I znowu, tak jak ostatnio, obok Alice stała jakaś nieznana Maggie osoba.
- Um, dzień dobry. - Skinęła nieznajomej głową przysuwając się niepokojąco blisko do Muchomorka. Dla bezpieczeństwa wolała od razu jej nie obrażać, chociaż bardzo ją kusiło. Z jej fartem pewnie okazałoby się, że nastolatka też jest centurionem albo innym ważniakiem.
Powrót do góry Go down
Alice Cooper
Probatio, Przyjezdny
Alice Cooper


Wiek : 27
HP : 100
Rodzic : Demeter

Kocia Aleja Empty
PisanieTemat: Re: Kocia Aleja   Kocia Aleja Icon_minitime1Wto Lip 21, 2015 6:23 pm

Jednak usłyszała.
- Wen, co tam? - uśmiechnęła się. - Siadaj.
Zauważyła wzrok, jakim Wendigo obdarzyła Sam, ale postanowiła trochę ją podręczyć.
Powrót do góry Go down
Maggie Davis
Probatio, Przyjezdny
Maggie Davis


Wiek : 24
HP : 100
Rodzic : Momos

Kocia Aleja Empty
PisanieTemat: Re: Kocia Aleja   Kocia Aleja Icon_minitime1Wto Lip 21, 2015 6:30 pm

- Wszystko w porządku. - Powiedziała, nie spuszczając wzroku z nieznajomej. Posłusznie usiadła obok Alice, opierając się o nią. Delikatnie. Niemal niezauważalnie. Ostrożnie. I jakby z czułością.
W końcu zerknęła na przyjaciółkę kątem oka i uśmiechnęła się przyjaźnie, chociaż trochę głupkowato.
- A co u ciebie, muchomorze? - Zapytała, siląc się na wesoły ton. - Widzę, że masz nową znajomą, hę? - Popatrzyła na Sam.
- Wendigo jestem. Dla przyjaciół.. Um, Wendigo. - Przedstawiła się i zanim dziewczyna zdążyła zareagować, uścisnęła jej dłoń. - Piąta kohorta, córka Momosa i tak dalej. Miło mi poznać.
Powrót do góry Go down
Sam Lancaster
Legionista
Sam Lancaster


Wiek : 25
HP : 100
Rodzic : Mars

Kocia Aleja Empty
PisanieTemat: Re: Kocia Aleja   Kocia Aleja Icon_minitime1Wto Lip 21, 2015 6:32 pm

Wbiła w nieznajomą swój specjalny wzrok "śmierci"
- Jestem Samantha, wszyscy mówią na mnie Sam - przedstawiła się. - V kohorta, córka Marsa.
Powrót do góry Go down
Alice Cooper
Probatio, Przyjezdny
Alice Cooper


Wiek : 27
HP : 100
Rodzic : Demeter

Kocia Aleja Empty
PisanieTemat: Re: Kocia Aleja   Kocia Aleja Icon_minitime1Wto Lip 21, 2015 6:37 pm

Wen się spięła, jak zawsze przy nieznajomych. Alice to wyczuła i przemknęło jej przez myśl, żeby objąć przyjaciółkę.
- No, a teraz, skoro wszyscy już wiemy, kto jest kim, może znajdziemy jakiś wspólny temat, czy coś? - spytała Alice i uśmiechnęła się. - Jesteśmy z jednej kohorty, czasem trzeba porozmawiać.
Powrót do góry Go down
Devon Treaty
Wędrowiec
Devon Treaty


Wiek : 25
HP : 100
Rodzic : Luna

Kocia Aleja Empty
PisanieTemat: Re: Kocia Aleja   Kocia Aleja Icon_minitime1Wto Lip 21, 2015 6:38 pm

Devon biegł bez opamiętania. Nagle zza rogu wyłoniła mu się jakaś grupka siedzących dziewczyn..
-Aaa..-krzyknął i upadł na ziemię.
"Znowu robię z siebie debila? Hmm.. A..Alice?". To bardzo nie komfortowy upadek. Ale od razu zaczął się podnosić. Gdy już wstał podał rękę dziewczynie na przywitanie.
- Troszkę zabiegany teraz jestem-powiedział zdyszanym tonem.
Nawet nie zauważył, że oprócz niej były tu jeszcze dwie inne osoby


(Chyba dobrze XD)


Ostatnio zmieniony przez Devon Treaty dnia Wto Lip 21, 2015 6:41 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Alice Cooper
Probatio, Przyjezdny
Alice Cooper


Wiek : 27
HP : 100
Rodzic : Demeter

Kocia Aleja Empty
PisanieTemat: Re: Kocia Aleja   Kocia Aleja Icon_minitime1Wto Lip 21, 2015 6:38 pm

(Devon, ale jak? Ja siedziałam na ławce Very Happy )
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Kocia Aleja Empty
PisanieTemat: Re: Kocia Aleja   Kocia Aleja Icon_minitime1

Powrót do góry Go down
 
Kocia Aleja
Powrót do góry 
Strona 1 z 3Idź do strony : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Aleja Brzóz

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Camp Jupiter :: Fabuła - Nowy Rzym :: Nowy Rzym :: Skrzydło Północne :: Akwedukt-
Skocz do: