Camp Jupiter
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksAleja Brzóz - Page 3 EmptySzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Aleja Brzóz

Go down 
4 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
Yoon Aaron
Centurion
Yoon Aaron


Wiek : 26
HP : 100
Rodzic : Pluton

Aleja Brzóz - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Aleja Brzóz   Aleja Brzóz - Page 3 Icon_minitime1Sob Lip 18, 2015 11:10 pm

- Cholero mała - powiedział pod nosem, poprawił spodnie, dając jej jeszcze chwilę przewagi. Potem ruszył, biegał szybko, ciekawe czy na tyle by ją dogonić, ale wierzył w siebie.
Właściwie, po co za nią biegł? Nieważne. Trening to trening, może być w formie wyścigów, takie małe ulepszenie.
Powrót do góry Go down
Gabrielle Vineyard
Legionista
Gabrielle Vineyard


Wiek : 24
HP : 105
Rodzic : Bachus

Aleja Brzóz - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Aleja Brzóz   Aleja Brzóz - Page 3 Icon_minitime1Sob Lip 18, 2015 11:15 pm

- Nie masz szans! - krzyknęła nawet się nie odwracając. Nie miała na to czasu. Kiedy widziała już drzwi swojego baraku przyspieszyła tempo. Zatrzymała się dopiero, gdy dotarła do drzwi i teatralnie dotknęła ich wskazującym palcem, a potem odwróciła się patrząc na biegnącego Yo
Powrót do góry Go down
Yoon Aaron
Centurion
Yoon Aaron


Wiek : 26
HP : 100
Rodzic : Pluton

Aleja Brzóz - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Aleja Brzóz   Aleja Brzóz - Page 3 Icon_minitime1Sob Lip 18, 2015 11:24 pm

Dobiegł chwilę po niej, niewiele. Na prawdę. Wskoczył na miejsce obok dziewczyny.
- Właź i nie próbuj nawet wychodzić, żeby się napić. Jeszcze chwilę tu pochodzę. No wiesz, warta - wzruszył ramionami, wkładając dłonie do kieszeni. Zaczął bawić się słuchawkami w jednej z nich. Zszedł ze stopnia i machnął do niej ręką.
Powrót do góry Go down
Gabrielle Vineyard
Legionista
Gabrielle Vineyard


Wiek : 24
HP : 105
Rodzic : Bachus

Aleja Brzóz - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Aleja Brzóz   Aleja Brzóz - Page 3 Icon_minitime1Sob Lip 18, 2015 11:31 pm

- Jasne - powiedziała wchodząc do środka.
W baraku było kilka osób, ale nikt nie zwrócił na niej specjalnej uwagi. Znowu rozmawiali o II kohorcie. Gabu miała tego powoli dość, ale ich zignorowała. Wyjęła z torby leżącej na łóżku wino i je odkorkowała. Potem nalała je do kieliszka, który leżał na jej szafce i biorąc łyka wyszła przed barak mając nadzieję, że Yo nadal tam jest
Powrót do góry Go down
Yoon Aaron
Centurion
Yoon Aaron


Wiek : 26
HP : 100
Rodzic : Pluton

Aleja Brzóz - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Aleja Brzóz   Aleja Brzóz - Page 3 Icon_minitime1Sob Lip 18, 2015 11:40 pm

Usłyszał otwierające się drzwi i momentalnie okręcił się na pięcie. Doskonale wiedział kto to, nie musiał patrzeć.
- Lecisz trzydzieści pompek za niesłuchanie poleceń centuriona - prychnął i zbliżył się ponownie do baraku. Stanął w miejscu i skrzyżował nogi w kostkach.
Powrót do góry Go down
Gabrielle Vineyard
Legionista
Gabrielle Vineyard


Wiek : 24
HP : 105
Rodzic : Bachus

Aleja Brzóz - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Aleja Brzóz   Aleja Brzóz - Page 3 Icon_minitime1Sob Lip 18, 2015 11:48 pm

- Mogę chociaż skończyć? - zapytała biorąc kolejny łyk wina i patrząc na niego całkowicie spokojnie. Była już przyzwyczajona do kar fizycznych jakie tu stosowano. - Wiesz podobno po pijaku jest gorzej ćwiczyć. Bardziej boli, nie masz już sił... Będę miała o wiele gorszą karę - wzięła kolejny łyk
Powrót do góry Go down
Yoon Aaron
Centurion
Yoon Aaron


Wiek : 26
HP : 100
Rodzic : Pluton

Aleja Brzóz - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Aleja Brzóz   Aleja Brzóz - Page 3 Icon_minitime1Sob Lip 18, 2015 11:53 pm

- Wiesz, dałem ci tylko tyle. Normalnie zarobiłabyś z dwieście - westchnął i usiadł na stopniu. Przetarł palcami oczy i poruszał kolanami na boki. - zmęczyłem się dzisiaj tym gadaniem. Zaczął wystukiwać palcami rytm "Welcome To The Black Parade" My Chemical Romance, a potem zanucił. Po chwili pacnął się w twarz. Przysypiał. Zawsze tak się działa, kiedy był zmęczony, nucił coś, a potem ta piosenka nie chciała opuścić jego myśli.
Powrót do góry Go down
Gabrielle Vineyard
Legionista
Gabrielle Vineyard


Wiek : 24
HP : 105
Rodzic : Bachus

Aleja Brzóz - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Aleja Brzóz   Aleja Brzóz - Page 3 Icon_minitime1Sob Lip 18, 2015 11:59 pm

Gabu nadal na niego patrzyła. Nie była pewna czy to była zgoda, ale nadal piła wino. Kiedy zaczął nucić stwierdziła, że ma ładny głos. Poznała piosenkę i kiedy chłopak przestał sama zaczęła nucić, a potem cicho śpiewać. Kiedy skończyła spojrzała na niego zaniepokojona, bo chłopak nie wyglądał najlepiej, ale nadal opierała się o ścianę baraku.
- Wszystko w porządku? - zapytała. - Przepraszam, mam okropny głos - skrzywiła się
Powrót do góry Go down
Yoon Aaron
Centurion
Yoon Aaron


Wiek : 26
HP : 100
Rodzic : Pluton

Aleja Brzóz - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Aleja Brzóz   Aleja Brzóz - Page 3 Icon_minitime1Nie Lip 19, 2015 12:06 am

- Nie jest źle i, khm, słyszałem gorsze - przez jego twarz przemknął mały uśmieszek. Ledwo widoczny, ale jednak. Podniósł się z miejsca i otrzepał tył spodni.
Podpiął słuchawki do telefonu, włożył je do uszu i włączył muzykę.
- Chyba już pójdę, bo rano będzie ze mnie placek, smażący się na łóżku. Dobranoc.
W ciemności jego oczy zlewały się z tłem, ale błysk w nich pozwalał je dostrzec. Obrócił się plecami do nowej znajomej i ruszył w swoim kierunku.
(Idę spać, moje oczy umierają ;-; )
Powrót do góry Go down
Gabrielle Vineyard
Legionista
Gabrielle Vineyard


Wiek : 24
HP : 105
Rodzic : Bachus

Aleja Brzóz - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Aleja Brzóz   Aleja Brzóz - Page 3 Icon_minitime1Nie Lip 19, 2015 12:14 am

- Dobranoc - powiedziała biorąc łyk wina. Kiedy kieliszek był pusty wróciła do swojego baraku. Odstawiła kieliszek i włączyła się do ożywionej dyskusji o ciasteczkach razem z resztą jej kohorty.
(Jest ledwo po północy, jak można tak wcześnie iść spać? ;-; )
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Aleja Brzóz - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Aleja Brzóz   Aleja Brzóz - Page 3 Icon_minitime1

Powrót do góry Go down
 
Aleja Brzóz
Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Kocia Aleja

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Camp Jupiter :: Fabuła - Nowy Rzym :: Obóz Jupiter-
Skocz do: