Camp Jupiter
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksAleja Brzóz - Page 2 EmptySzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Aleja Brzóz

Go down 
4 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Gabrielle Vineyard
Legionista
Gabrielle Vineyard


Wiek : 24
HP : 105
Rodzic : Bachus

Aleja Brzóz - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Aleja Brzóz   Aleja Brzóz - Page 2 Icon_minitime1Sob Lip 18, 2015 8:28 pm

- Nie strasz mnie! - roześmiała się i trzepnęła go w ramię, a potem spojrzała na drugiego centuriona. - Nic ważnego - odpowiedziała i zmarszczyła brwi. - Dlaczego się tak szczerzysz?
Powrót do góry Go down
Yoon Aaron
Centurion
Yoon Aaron


Wiek : 26
HP : 100
Rodzic : Pluton

Aleja Brzóz - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Aleja Brzóz   Aleja Brzóz - Page 2 Icon_minitime1Sob Lip 18, 2015 8:36 pm

- Nic sobie nie wyobrażaj -parsknął pod nosem i trzepnął go w ramie. Ulokował ręce za karkiem i się przeciągnął. Aż strzyknęła, chyba coś nie tak. Pokręcił jeszcze kilka razy głową, ale to się nie powtórzyło, najwyraźniej było jednorazowe. Przenosił swój wzrok z córki Bachusa na Stilinskiego.
Powrót do góry Go down
Gabe Stilinski
Wędrowiec
Gabe Stilinski


Wiek : 26
HP : 100
Rodzic : Jupiter

Aleja Brzóz - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Aleja Brzóz   Aleja Brzóz - Page 2 Icon_minitime1Sob Lip 18, 2015 8:50 pm

-Oh, to nie jasne?-Parsknął śmiechem,cały w skowronkach.Chyba znalazł już sobie obiekty..Kibicowania? Chyba tak by to nazwał.Kurde, nie może im przecież powiedzieć, że widzi ich razem.Wezmą go za jakiegoś powalonego zboczeńca, a tego raczej by nie chciał, z powodów czysto etycznych.
Powrót do góry Go down
Gabrielle Vineyard
Legionista
Gabrielle Vineyard


Wiek : 24
HP : 105
Rodzic : Bachus

Aleja Brzóz - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Aleja Brzóz   Aleja Brzóz - Page 2 Icon_minitime1Sob Lip 18, 2015 8:57 pm

- O co wam chodzi? - Gabu znowu zmarszczyła brwi. - Naprawdę nie rozumiem was, facetów. - Pokręciła głową.
Powrót do góry Go down
Gabe Stilinski
Wędrowiec
Gabe Stilinski


Wiek : 26
HP : 100
Rodzic : Jupiter

Aleja Brzóz - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Aleja Brzóz   Aleja Brzóz - Page 2 Icon_minitime1Sob Lip 18, 2015 8:59 pm

-Nawet nie wiesz,ile głowi się, aby zrozumieć was, kobiety.-Zaśmiał się szczerze, poprawiając swoją luźną koszulkę.Dobrze, że ich spotkał.Inaczej trenowałby, co w sumie złe by nie było, ale na pewno nużące.
Powrót do góry Go down
Gabrielle Vineyard
Legionista
Gabrielle Vineyard


Wiek : 24
HP : 105
Rodzic : Bachus

Aleja Brzóz - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Aleja Brzóz   Aleja Brzóz - Page 2 Icon_minitime1Sob Lip 18, 2015 9:15 pm

Gabu nieźle się już spociła. Słońce okropnie prażyło. W dodatku stanik nieprzyjemnie przykleił jej się do piersi, ale nie mogła go odkleić, bo była w towarzystwie facetów i nie miała bluzki pod którą mogłaby to ukryć. Pomachała sobie ręką przed twarzą, żeby się chociaż odrobinę ochłodzić.
- Żeby nas zrozumieć musielibyście myśleć jak my - uśmiechnęła się zadziornie i skrzyżowała ręce na piersi.
Powrót do góry Go down
Gabe Stilinski
Wędrowiec
Gabe Stilinski


Wiek : 26
HP : 100
Rodzic : Jupiter

Aleja Brzóz - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Aleja Brzóz   Aleja Brzóz - Page 2 Icon_minitime1Sob Lip 18, 2015 9:26 pm

-Mam zakładać stringi, stanik, potraktować się samoopalaczem i szminką? Wystarczy?-Zapytał z udawaną nadzieją.W sumie, nie przeszkadzałoby mu to.Znaczy, stringi pewnie bardzo wbijałyby się mu w tyłek, ale czego by nie zaryzykował żeby ucieszyć oko i dumę kobiety? A po drugie, mogłoby być zabawnie!
Powrót do góry Go down
Yoon Aaron
Centurion
Yoon Aaron


Wiek : 26
HP : 100
Rodzic : Pluton

Aleja Brzóz - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Aleja Brzóz   Aleja Brzóz - Page 2 Icon_minitime1Sob Lip 18, 2015 9:38 pm

Wydał dźwięk brzmiący jak "bleah" i wsadził sobie palec do gardła, nienawidził tapety. Na dodatek wizja Gabe'a w stringach raziła go w oczy.
- Wiesz co? Zostań może przy bokserkach - poradził mu, klepiąc go po ramieniu. Oh, ile czułości dzisiaj z jego strony.
Powrót do góry Go down
Gabe Stilinski
Wędrowiec
Gabe Stilinski


Wiek : 26
HP : 100
Rodzic : Jupiter

Aleja Brzóz - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Aleja Brzóz   Aleja Brzóz - Page 2 Icon_minitime1Sob Lip 18, 2015 9:44 pm

-Skąd wiesz, że je noszę, co? A może mam uczulenie na bokserki i teraz mnie obrażasz?-Pękał w duchu ze śmiechu, ale jego mina wyrażała kompletną powagę,lecz szło wyczuć jego żart i ironię.W końcu musiał dodawać do towarzystwo nieco śmiechu.
Powrót do góry Go down
Gabrielle Vineyard
Legionista
Gabrielle Vineyard


Wiek : 24
HP : 105
Rodzic : Bachus

Aleja Brzóz - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Aleja Brzóz   Aleja Brzóz - Page 2 Icon_minitime1Sob Lip 18, 2015 9:49 pm

Spojrzała na niego oburzona.
- My wcale nie nosimy stringów. Wyobrażasz sobie jak by to było walczyć w czymś takim? - aż się skrzywiła na tą myśl. - Poza tym nie każdy używa samoopalacza i szminki. Ja nie mam żadnego z tych i nigdy czegoś takiego nie używałam. Trafiłeś jedynie ze stanikiem - wskazała na swoje piersi i kiedy uświadomiła sobie, że tak jakby dała im pozwolenie, żeby się na nie gapić natychmiast skrzyżowała ręce na piersi, żeby choć trochę się zakryć
Powrót do góry Go down
Gabe Stilinski
Wędrowiec
Gabe Stilinski


Wiek : 26
HP : 100
Rodzic : Jupiter

Aleja Brzóz - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Aleja Brzóz   Aleja Brzóz - Page 2 Icon_minitime1Sob Lip 18, 2015 10:00 pm

-Każda moja dziewczyna je nosiła.I wiem o tym tylko z ich opowieści-przysięgam!-Zaśmiał się po raz kolejny, kładąc rękę na pierś,w geście uroczystej przysięgi.Dziewczyna mu teraz zaimponowała, przynajmniej po części.Już nie jego wina, że należał do osób, którym zaimponować jest ciężko, i to piekielnie.Co do jej biustu, nie był napalonym na córkę sąsiada byczkiem,więc kompletnie nie zrobiły na nim wrażenia.
Powrót do góry Go down
Yoon Aaron
Centurion
Yoon Aaron


Wiek : 26
HP : 100
Rodzic : Pluton

Aleja Brzóz - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Aleja Brzóz   Aleja Brzóz - Page 2 Icon_minitime1Sob Lip 18, 2015 10:03 pm

- Wiesz, zawsze mogę sprawdzić czy je masz - szepnął, pewnie nikt go nie słyszał i mrugnął, ale jego twarz nie wyrażała prawie żadnych emocji. Skrzyżował ramiona na klatce piersiowej, a potem spojrzał za dłonią dziewczyny i przekręcił głowę na bok wpatrując się w to, co teraz usilnie próbowała jakoś zakryć.  Aż dziwne, że Gabe nie skomentował tego bardziej, hm, seksistowsko, czyli jednak jakąś klasę ma.
Powrót do góry Go down
Gabrielle Vineyard
Legionista
Gabrielle Vineyard


Wiek : 24
HP : 105
Rodzic : Bachus

Aleja Brzóz - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Aleja Brzóz   Aleja Brzóz - Page 2 Icon_minitime1Sob Lip 18, 2015 10:09 pm

- Nawet nie chcę się zastanawiać o czym rozmawialiście - zrobiła facepalm i pokręciła głową.
Kiedy podniosła wzrok zauważyła, że Yo wpatruje się w jej piersi. Poczuła, że robi się czerwona jak burak i odchrząknęła przybierając groźną minę.
- Możesz przestać? - zapytała z powrotem krzyżując ramiona
Powrót do góry Go down
Yoon Aaron
Centurion
Yoon Aaron


Wiek : 26
HP : 100
Rodzic : Pluton

Aleja Brzóz - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Aleja Brzóz   Aleja Brzóz - Page 2 Icon_minitime1Sob Lip 18, 2015 10:14 pm

Wywrócił oczami, gdyby tylko wiedziała, że i tak go to nie podnieca czy coś. Uniósł dłonie geście obronnym, ale wyraz twarzy mu się nie zmienił, po prostu teraz patrzył już na jej twarz. Przestąpił z nogi na nogę.
- Bogowie, kolana mi wysiadają - zabrzmiało to jak miałczenie kota. Pochylił się i oparł ręce na udach.
Powrót do góry Go down
Gabe Stilinski
Wędrowiec
Gabe Stilinski


Wiek : 26
HP : 100
Rodzic : Jupiter

Aleja Brzóz - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Aleja Brzóz   Aleja Brzóz - Page 2 Icon_minitime1Sob Lip 18, 2015 10:19 pm

-Uwielbiam was, upośladki.-Zachichotał cicho,po prostu się z nich śmiejąc.A znał się z nimi może godzinę, dwie maks.Byli zabawni, wiec ich polubił.
Powrót do góry Go down
Gabrielle Vineyard
Legionista
Gabrielle Vineyard


Wiek : 24
HP : 105
Rodzic : Bachus

Aleja Brzóz - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Aleja Brzóz   Aleja Brzóz - Page 2 Icon_minitime1Sob Lip 18, 2015 10:22 pm

Gabu cała czerwona na twarzy wskazała na niego palcem
- Jesteś zboczony! - powiedziała tonem, jakby go o coś oskarżała. - Jakim cudem zostałeś centurionem? - zdziwiła się.
Powrót do góry Go down
Gabe Stilinski
Wędrowiec
Gabe Stilinski


Wiek : 26
HP : 100
Rodzic : Jupiter

Aleja Brzóz - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Aleja Brzóz   Aleja Brzóz - Page 2 Icon_minitime1Sob Lip 18, 2015 10:24 pm

-Bo mam ładną twarz, czarne włosy i niebieskie oczy.A mój tors..Marzenie.-Cmoknął z udawanym zadowoleniem.Wiedział, że jest przystojny, ale nie zamierzał tego jakoś specjalnie wykorzystywać.
Powrót do góry Go down
Gabrielle Vineyard
Legionista
Gabrielle Vineyard


Wiek : 24
HP : 105
Rodzic : Bachus

Aleja Brzóz - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Aleja Brzóz   Aleja Brzóz - Page 2 Icon_minitime1Sob Lip 18, 2015 10:28 pm

Gabu prychnęła i przewróciła oczami.
- Oczywiście. Jesteś także nieziemsko skromny. Nie wiem jak was, ale mnie już bolą nogi - powiedziała siadając i oparła się o pień brzozy. Wyprostowała nogi przed siebie i skrzyżowała je w kostkach
Powrót do góry Go down
Yoon Aaron
Centurion
Yoon Aaron


Wiek : 26
HP : 100
Rodzic : Pluton

Aleja Brzóz - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Aleja Brzóz   Aleja Brzóz - Page 2 Icon_minitime1Sob Lip 18, 2015 10:30 pm

- A ja cię nienawidzę - prychnął, przybierają znowu swoją aurę "odsuńcie się wszyscy, mam was dość". Wyprostował się, patrząc z przykrością na chłopaka, jak on może tak bezkarnie się przechwalać. W sumie, polubił go, normalnie by się uśmiechnął już dawno, gdyby powiedziała to jego młodsza siostra, ale ich znał zbyt krótko. To jeszcze nie ten etap, kiedy Yoon się otwiera i zaczyna gadać, jak chory. Jeszcze nie.
Zobaczył, że dziewczyna siada, więc zrobił to samo, jego też strasznie bolały nogi, ale już im to mówił.
Powrót do góry Go down
Gabe Stilinski
Wędrowiec
Gabe Stilinski


Wiek : 26
HP : 100
Rodzic : Jupiter

Aleja Brzóz - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Aleja Brzóz   Aleja Brzóz - Page 2 Icon_minitime1Sob Lip 18, 2015 10:32 pm

-Oh, żartuję.Ale skromność to akurat moje drugie imię.Dobra, żegnam się z wami . obowiązki centuriona wzywają.Ciao, przyjaciele!-Uśmiechnął się, idąc w stronę baraku.
Powrót do góry Go down
Gabrielle Vineyard
Legionista
Gabrielle Vineyard


Wiek : 24
HP : 105
Rodzic : Bachus

Aleja Brzóz - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Aleja Brzóz   Aleja Brzóz - Page 2 Icon_minitime1Sob Lip 18, 2015 10:37 pm

- Tak jasne... - prychnęła. - Do zobaczenia! - krzyknęła, gdy odchodził. - Właściwie jak brzmi jego pierwsze imię? - zapytała patrząc na Yo.
Powrót do góry Go down
Yoon Aaron
Centurion
Yoon Aaron


Wiek : 26
HP : 100
Rodzic : Pluton

Aleja Brzóz - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Aleja Brzóz   Aleja Brzóz - Page 2 Icon_minitime1Sob Lip 18, 2015 10:41 pm

- Pa! - krzyknął za odchodzącym chłopakiem. Odwrócił się ponownie do dziewczyny, opierając ręce za sobą. Pierwsze imię? Na początku chciał powiedzieć "Stilinski", ale to przecież jego nazwisko.
- Gabriel, ale woli podobno Gabe - mruknął w jej stronę. Odchylił głowę w tył i popatrzył w niebo.
Powrót do góry Go down
Gabrielle Vineyard
Legionista
Gabrielle Vineyard


Wiek : 24
HP : 105
Rodzic : Bachus

Aleja Brzóz - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Aleja Brzóz   Aleja Brzóz - Page 2 Icon_minitime1Sob Lip 18, 2015 10:49 pm

- To tak jak ja - zaśmiała się. Podążyła za jego wzrokiem i także spojrzała w niebo. Zauważyła, że się ściemnia i powinna już iść, ale Mavis powinna jej wybaczyć spóźnienie
Powrót do góry Go down
Yoon Aaron
Centurion
Yoon Aaron


Wiek : 26
HP : 100
Rodzic : Pluton

Aleja Brzóz - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Aleja Brzóz   Aleja Brzóz - Page 2 Icon_minitime1Sob Lip 18, 2015 11:00 pm

- Spokojnie, najwyżej powiem, że cię zagadałem. Chociaż ciężko będzie w to uwierzyć - powiedział, widząc minę dziewczyny na ściemniające się niebo. Jakaś ulga to będzie, opieprzu nie dostanie. Podniósł się z trawy i otrzepał spodnie. - miałem dziś pobiegać.
Westchnął przeciągle, masując sobie gałki oczne, jeśli robi się to dobrze, towarzyszy temu miłe uczucie. Ciekawe.
Powrót do góry Go down
Gabrielle Vineyard
Legionista
Gabrielle Vineyard


Wiek : 24
HP : 105
Rodzic : Bachus

Aleja Brzóz - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Aleja Brzóz   Aleja Brzóz - Page 2 Icon_minitime1Sob Lip 18, 2015 11:04 pm

Gabu także wstała, a potem natychmiast na niego spojrzała. Jej oczy zabłysły.
- W takim razie, co powiesz na wyścig do baraków? Kto pierwszy przy baraku I wygrywa! Start! - krzyknęła i popędziła przed siebie
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Aleja Brzóz - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Aleja Brzóz   Aleja Brzóz - Page 2 Icon_minitime1

Powrót do góry Go down
 
Aleja Brzóz
Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Kocia Aleja

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Camp Jupiter :: Fabuła - Nowy Rzym :: Obóz Jupiter-
Skocz do: