Camp Jupiter
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPark Ceres - Page 4 EmptySzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Park Ceres

Go down 
+3
Julita Weronika Kusiak
Gabe Stilinski
Aleks Chapman
7 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
Lilianne Occhipinti
Legionista
Lilianne Occhipinti


Wiek : 25
HP : 100
Rodzic : Bachus

Park Ceres - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Park Ceres   Park Ceres - Page 4 Icon_minitime1Pon Lip 20, 2015 12:04 am

Lilianne także się śmiała z tej sytuacji i z tłumaczeń dziewczyn po czym napiła się piwa.
Powrót do góry Go down
Julita Weronika Kusiak
Legionista
Julita Weronika Kusiak


Wiek : 26
HP : 100
Rodzic : Mars

Park Ceres - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Park Ceres   Park Ceres - Page 4 Icon_minitime1Pon Lip 20, 2015 12:06 am

Nachyliła się do Alice
-W takich sytuacjach zawsze udawaj najebaną-powiedziała cicho by tylko ona słyszała- Nawet jak walniesz coś głupiego możesz zgonić na alkohol. A jeśli już piłaś to nikogo nie będzie obchodzić czy jedno czy trzy kara taka sama a może ci się upiec- mrugnęłam do niej dając znać iż wcale nie jestem tak najebana jak się przed chwilą wydawało. Usiadłam obok Gabe który cały czas spał wyciągnełam na piersiówkę i wypiłam dwa łyki.- chcesz?- zapytałam z uśmiechem Alice.
Powrót do góry Go down
Aleks Chapman
Admin
Aleks Chapman


Wiek : 26
HP : 100
W obozie od lat : 6
Rodzic : Bachus

Park Ceres - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Park Ceres   Park Ceres - Page 4 Icon_minitime1Pon Lip 20, 2015 12:08 am

-Mówię Ci to jako córka Bachusa, nie pretorka. Weź ją do baraku i połóż spać. Tak będzie bezpieczniej. -I zaśmiała się na stwierdzenie, że one nie są pijane. -Oh, i ty też jesteś pijana. Stoisz przed trójką córek boga który w ogóle wymyślił to słowo. Uwierz widzimy kto tu jest pijany. -Znów się zaśmiała i pociągnęła łyka tego trunku. Nawet w głowie jej się nie kręciło ale już czuła dobry humor i ochotę na kiepskie żarty. Gdyby tylko miała magię pstryknęłaby palcem i to uczucie by zniknęło a ona piłaby dalej.
Powrót do góry Go down
Alice Cooper
Probatio, Przyjezdny
Alice Cooper


Wiek : 27
HP : 100
Rodzic : Demeter

Park Ceres - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Park Ceres   Park Ceres - Page 4 Icon_minitime1Pon Lip 20, 2015 12:10 am

- No cóż, za to my się umiemy bawić bez alkoholu, co jest dosyć przydatne.
Później zwróciła się do Julity.
- Kurde, masz rację - odszepnęła. A raczej odpowiedziała cichym tonem. Później powiedziała głośno: - W życiu! Nie mam sommersby'ego, zresztą mówiłam Ci od początku, że chcę colę. - Uśmiechnęła się.
- Pójdziemy, pretorko. Ale nie zamierzam zostawiać tego tutaj - wskazała na Gabe'a. - samego, a nie przeniosę dwójki. Poczekam, aż się obudzi i zaniesie Julitę.
Przemilczała fakt, że mogła go obudzić.
Powrót do góry Go down
Julita Weronika Kusiak
Legionista
Julita Weronika Kusiak


Wiek : 26
HP : 100
Rodzic : Mars

Park Ceres - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Park Ceres   Park Ceres - Page 4 Icon_minitime1Pon Lip 20, 2015 12:13 am

- Wiesz Aleks zostaniemy jeszcze troche popilnujemy naszego centka może się obudzi czy coś- powiedziała wciąż język jej się plątał- no i na trzeźwym powietrzu szybciej wyświeżeje-gdy to powiedziała ogarneła jakie to zdanie było głupie.

(tak serio napisałam to zdanie przez przypadek z tym trzeźwym powietrzem Very Happy )
Powrót do góry Go down
Gabrielle Vineyard
Legionista
Gabrielle Vineyard


Wiek : 24
HP : 105
Rodzic : Bachus

Park Ceres - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Park Ceres   Park Ceres - Page 4 Icon_minitime1Pon Lip 20, 2015 12:13 am

- Aleks ty chyba też zaczynasz być powoli pijana - zauważyła siostra ze śmiechem. W kilka sekund skończyła piwo i wyrzuciła puszkę do pobliskiego kosza na śmieci, a potem wzięła kolejny łyk tym razem wina. - Wypiłam już piwo i półtorej butelki wina i nadal nie jestem ani trochę pijana... - stwierdziła marszcząc brwi i biorąc kolejny łyk. - A przecież zwykle upijam się szybciej od was - spojrzała na siostry
Powrót do góry Go down
Alice Cooper
Probatio, Przyjezdny
Alice Cooper


Wiek : 27
HP : 100
Rodzic : Demeter

Park Ceres - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Park Ceres   Park Ceres - Page 4 Icon_minitime1Pon Lip 20, 2015 12:14 am

- Wszyscy piją, co się dzieje... - mruknęła Alice.
Odkręciła colę i wzięła sporego łyka.
Powrót do góry Go down
Lilianne Occhipinti
Legionista
Lilianne Occhipinti


Wiek : 25
HP : 100
Rodzic : Bachus

Park Ceres - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Park Ceres   Park Ceres - Page 4 Icon_minitime1Pon Lip 20, 2015 12:15 am

-Na mnie nie patrz. Do upicia jeszcze mi brakuje- powiedziała do siostry i dopiła piwo. Wyrzuciła puszkę i przyjrzała się Aleks. Faktycznie jej stiostra zaczynała być trochę pijana.
Powrót do góry Go down
Aleks Chapman
Admin
Aleks Chapman


Wiek : 26
HP : 100
W obozie od lat : 6
Rodzic : Bachus

Park Ceres - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Park Ceres   Park Ceres - Page 4 Icon_minitime1Pon Lip 20, 2015 12:21 am

Spojrzała na nie ze skruchą.
-Dwa i pół wina i... -wypiła pozostałą zawartość puszki. - Jedno piwo. I kilka papierosów. Siekło mnie. -Stwierdziła dziewczyna wzruszając ramionami i siadając na ławce.
-I wiem, że udajecie. -Spojrzała na nie wzrokiem mówiącym, że zaraz serio je ukarze choćby nie wiem co. -Jak już wspominałam, jestem córką Bachusa. - powiedziała zdegustowana, jakby te biedaczki zapomniały kim jest jej ojciec.
Powrót do góry Go down
Alice Cooper
Probatio, Przyjezdny
Alice Cooper


Wiek : 27
HP : 100
Rodzic : Demeter

Park Ceres - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Park Ceres   Park Ceres - Page 4 Icon_minitime1Pon Lip 20, 2015 12:21 am

- Ja nie jestem pijana! Już mówiłam.
Powrót do góry Go down
Julita Weronika Kusiak
Legionista
Julita Weronika Kusiak


Wiek : 26
HP : 100
Rodzic : Mars

Park Ceres - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Park Ceres   Park Ceres - Page 4 Icon_minitime1Pon Lip 20, 2015 12:22 am

Pociągnęła kolejnego łyka wódki z na piersiówki. Już wiedziała że nie musi udawać bo serio ją wzięło zawsze miała słabą głowę zwłaszcza w taki dzień jak ten gdy wszystkie problemy zaczynają ci wiercić dziurę w mózgu. Nie nadaje się na córkę Marsa. Kolejny łyk wódki. Nie może sobie znaleźć chłopaka. Kolejny łyk. Nikt jej nie lubi. Kolejny. Była molestowana przez przyrodniego brata. Kolejne kilka łyków aż się skończyła wódka.
- No cóż nie każdy z nas ma super głowę jak wy.- uśmiechnęła się do córek Bachusa- tak samo jak nie każdy zostanie herosem- mruknęła nie wiedząc czy inni to usłyszeli
Powrót do góry Go down
Gabrielle Vineyard
Legionista
Gabrielle Vineyard


Wiek : 24
HP : 105
Rodzic : Bachus

Park Ceres - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Park Ceres   Park Ceres - Page 4 Icon_minitime1Pon Lip 20, 2015 12:22 am

- Bachus rulez. Bachus today... - zaczęła Gabu z uśmiechem biorąc kolejny łyk wina. Nadal nic nie czuła.
Powrót do góry Go down
Lilianne Occhipinti
Legionista
Lilianne Occhipinti


Wiek : 25
HP : 100
Rodzic : Bachus

Park Ceres - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Park Ceres   Park Ceres - Page 4 Icon_minitime1Pon Lip 20, 2015 12:24 am

Lilianne spojrzała z politowaniem na dwie dziewczyny próbując oszukać Aleks. Napiła się wina i podeszła bliżej by po chwili stanąć parę kroków za siostrą.
-Właśnie widzę, że Cię siekło - powiedziała, a wyraz jej twarzy wskazywał na rozbawienie.
Powrót do góry Go down
Alice Cooper
Probatio, Przyjezdny
Alice Cooper


Wiek : 27
HP : 100
Rodzic : Demeter

Park Ceres - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Park Ceres   Park Ceres - Page 4 Icon_minitime1Pon Lip 20, 2015 12:27 am

Alice wzięła kilka łyków coli.
- Hej, Julita. Co myślisz o tym, żeby zrobić coś naszemu kochanemu Centkowi? - Zachichotała. - Na przykład tak klasycznie dorobić wąsy.
Powrót do góry Go down
Aleks Chapman
Admin
Aleks Chapman


Wiek : 26
HP : 100
W obozie od lat : 6
Rodzic : Bachus

Park Ceres - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Park Ceres   Park Ceres - Page 4 Icon_minitime1Pon Lip 20, 2015 12:28 am

-Bachus tomorrow! -Odkrzynęła wesoło. Aleks bardzo lubiała te ich powiedzonka. Wszyscy dziwnie się patrzyli gdy czasu odkrzykiwała to siostrze, niszczyła wtedy swoją złą reputację, ale co tam. Wyjęła paczkę i zapaliła. Jest późno, legionistki są pijane i zapomną, a jej siostry doskonale wiedzą. Zaciągała się długo i powoli, pozwalając aby tytoń charatał jej system oddechowy.
-To o czym plotkujemy? -Zadała retoryczne pytanie gdy wszystkie dużo już wypiły.
Powrót do góry Go down
Gabrielle Vineyard
Legionista
Gabrielle Vineyard


Wiek : 24
HP : 105
Rodzic : Bachus

Park Ceres - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Park Ceres   Park Ceres - Page 4 Icon_minitime1Pon Lip 20, 2015 12:30 am

- Za chwilę wszystkie padniecie tu trupem, jeśli któraś z was wypije jeszcze trochę - powiedziała Gabu biorąc kolejnego łyka, niestety ostatniego. Wyrzuciła pustą butelkę do kosza i trąciła Lilianne łokciem. - Dokończysz motto Bachusiątek czy mam to zrobić za ciebie? - zapytała ze śmiechem i spojrzała na dziewczyny z V kohorty
- Mam marker, jeśli chcecie - uśmiechnęła się diabelsko
Powrót do góry Go down
Julita Weronika Kusiak
Legionista
Julita Weronika Kusiak


Wiek : 26
HP : 100
Rodzic : Mars

Park Ceres - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Park Ceres   Park Ceres - Page 4 Icon_minitime1Pon Lip 20, 2015 12:30 am

Masz marker ten taki co nie da sie go zmyć- Ledwo powiedziała to zdanie gdyż serio zaczynało ją rozkładać- mona mu coś zrobić albo jakieś wąsy albo podbródek jak kzozy mają co mówią beeee- Julita zaśmiała się
Powrót do góry Go down
Alice Cooper
Probatio, Przyjezdny
Alice Cooper


Wiek : 27
HP : 100
Rodzic : Demeter

Park Ceres - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Park Ceres   Park Ceres - Page 4 Icon_minitime1Pon Lip 20, 2015 12:32 am

- Jak mamy o kim, to jasne. Tylko, że wy się wszystkie zaraz upijecie, a ja jestem po jednym słabym piwie.
Alice nie próbowała się ukrywać, bo nie miała, czego. Wypiła coś, co prawie nie miało alkoholu, a potem się wystraszyła pretorki. To zmusiło jej umysł do oczyszczenia się z procentów.
- Dajcie któraś. Myślicie, że czytał Harry'ego Pottera?
Powrót do góry Go down
Gabrielle Vineyard
Legionista
Gabrielle Vineyard


Wiek : 24
HP : 105
Rodzic : Bachus

Park Ceres - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Park Ceres   Park Ceres - Page 4 Icon_minitime1Pon Lip 20, 2015 12:34 am

- Zalałaś się... - stwierdziła Gabu patrząc na Julitę. - Może nie mam żadnej wyższej rangi, ale radzę ci żebyś poszła już do łóżka. Nie chcemy, żebyś wylądowała w "szpitalu", a nic innego od jutrzejszego treningu cię nie uratuje - przypomniała jej i przeniosła wzrok na Alice wyjmując marker i podając go jej. - Myślicie, że ładnie mu będzie w okularach i błyskawicy na czole? - zaśmiała się patrząc na Gabe'a
Powrót do góry Go down
Julita Weronika Kusiak
Legionista
Julita Weronika Kusiak


Wiek : 26
HP : 100
Rodzic : Mars

Park Ceres - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Park Ceres   Park Ceres - Page 4 Icon_minitime1Pon Lip 20, 2015 12:35 am

Julita zaczeła myśleć czy nie bedą mieli przerąbane przez to u centka ale co tam
-co Ja nie domaluje mu wąsów - zaśmiała się po czym podeszła chwiejnym krokiem do Alice po marker- mogę?-zapytała stojąc przed nią i głupio się uśmiechając
Powrót do góry Go down
Lilianne Occhipinti
Legionista
Lilianne Occhipinti


Wiek : 25
HP : 100
Rodzic : Bachus

Park Ceres - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Park Ceres   Park Ceres - Page 4 Icon_minitime1Pon Lip 20, 2015 12:37 am

(WYBACZ Gabu muszę spadać. Do później)
Powrót do góry Go down
Alice Cooper
Probatio, Przyjezdny
Alice Cooper


Wiek : 27
HP : 100
Rodzic : Demeter

Park Ceres - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Park Ceres   Park Ceres - Page 4 Icon_minitime1Pon Lip 20, 2015 12:37 am

- Wolę ci nie dawać, jesteś zalana, co już Gabu ładnie opisała. A poza tym, to chcę to zrobić sama. Coś czuję, że ty nie będziesz w stanie znieść jutro kary... ewentualnej. W końcu timberlandy będą całe, prawda? - zaśmiała się Alice.
Zbliżyła się do Gabe'a i zaczęła rysować okulary.
Powrót do góry Go down
Julita Weronika Kusiak
Legionista
Julita Weronika Kusiak


Wiek : 26
HP : 100
Rodzic : Mars

Park Ceres - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Park Ceres   Park Ceres - Page 4 Icon_minitime1Pon Lip 20, 2015 12:38 am

-Do łożka ani mi się śni!- spojrzała głupkowato na Gabu, ostatnie po co się upiła to by teraz iść spać- Spokojnie jestem dzieckiem wojny nic nie stanie mi na przeszkodzie przed treningiem
Powrót do góry Go down
Julita Weronika Kusiak
Legionista
Julita Weronika Kusiak


Wiek : 26
HP : 100
Rodzic : Mars

Park Ceres - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Park Ceres   Park Ceres - Page 4 Icon_minitime1Pon Lip 20, 2015 12:39 am

-Dobra ale jak Gabe będzie się pytał to zganiamy wszystko na Aleks na Cooper?-zaśmiała się- Jej nic nawet nie powie.-  po czym spojrzała na Aleks czekając na jej reakcje
Powrót do góry Go down
Gabrielle Vineyard
Legionista
Gabrielle Vineyard


Wiek : 24
HP : 105
Rodzic : Bachus

Park Ceres - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Park Ceres   Park Ceres - Page 4 Icon_minitime1Pon Lip 20, 2015 12:39 am

- Chyba, że pięść rodzeństwa? - uniosła brew
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Park Ceres - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Park Ceres   Park Ceres - Page 4 Icon_minitime1

Powrót do góry Go down
 
Park Ceres
Powrót do góry 
Strona 4 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Ceres

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Camp Jupiter :: Fabuła - Nowy Rzym :: Nowy Rzym :: Skrzydło Północne :: Ulice mieszkalne-
Skocz do: