Camp Jupiter
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPark Ceres EmptySzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Park Ceres

Go down 
+3
Julita Weronika Kusiak
Gabe Stilinski
Aleks Chapman
7 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
Aleks Chapman
Admin
Aleks Chapman


Wiek : 26
HP : 100
W obozie od lat : 6
Rodzic : Bachus

Park Ceres Empty
PisanieTemat: Park Ceres   Park Ceres Icon_minitime1Sro Lip 15, 2015 6:01 pm

W tym niewielkim parku mieści się ogromna altana w której przodkowie Apolla często dają koncerty. Jest tu wiele drzew liściastych i nieco mniej iglastych. Skromny plac zabaw zadowala wszystkich małych herosów. Tutaj też odbywają się najróżniejsze festyny organizowane przez Senat. Można się tu natknąć na mnogość ławek i koszy na śmieci. Jest tu też kilka stolików przeznaczonych do gry w szachy. Tuż za altanką jest ulubione miejsce rodzin z dziećmi, a mianowicie znajduje się tam grill i stoły z ławkami.
Powrót do góry Go down
Alice Cooper
Probatio, Przyjezdny
Alice Cooper


Wiek : 27
HP : 100
Rodzic : Demeter

Park Ceres Empty
PisanieTemat: Re: Park Ceres   Park Ceres Icon_minitime1Nie Lip 19, 2015 7:48 pm

Alice, z książką w ręku, doszła do parku. Usiadła na jednej z ławek znajdujących się dalej od altanki (przy której było mnóstwo osób przez większość czasu). Rozłożyła się tak, żeby ciężkie glany zajmowały miejsce każdemu, kto chciałby się dosiąść i otworzyła książkę tam, gdzie skończyła.
Powrót do góry Go down
Gabe Stilinski
Wędrowiec
Gabe Stilinski


Wiek : 26
HP : 100
Rodzic : Jupiter

Park Ceres Empty
PisanieTemat: Re: Park Ceres   Park Ceres Icon_minitime1Nie Lip 19, 2015 8:13 pm

Gabe spacerował sobie po parku, bo nie do końca miał co robić.Jego uciążliwe bóle głowy po prostu ustały, jak ręką odjął.Przeczesał palcami swoje czarne włosy.Jego inteligentne, niebieskie oczy obserwowały otoczenie uważnie.Miał na sobie czarne szorty, luźną koszulkę na ramiączkach w tym samym kolorze, i dla odmiany, czerwone trampki.Gdy zauważył jakąś dziewczynę, postanowił zagadać.
-Chyba nie lubisz towarzystwa.-Postanowił rzucić na wstępie żartem.
Powrót do góry Go down
Alice Cooper
Probatio, Przyjezdny
Alice Cooper


Wiek : 27
HP : 100
Rodzic : Demeter

Park Ceres Empty
PisanieTemat: Re: Park Ceres   Park Ceres Icon_minitime1Nie Lip 19, 2015 8:20 pm

- Co? - odruchowo zapytała. - Aaa, no nie całkiem, po prostu chyba czekam na koleżankę. - Uśmiechnęła się.
Usiadła normalnie, robiąc mu miejsce na ławce. Wskazała na nie głową.
- Jak chcesz, to usiądź.
Powrót do góry Go down
Gabe Stilinski
Wędrowiec
Gabe Stilinski


Wiek : 26
HP : 100
Rodzic : Jupiter

Park Ceres Empty
PisanieTemat: Re: Park Ceres   Park Ceres Icon_minitime1Nie Lip 19, 2015 8:26 pm

Kiwnął głową z podzięką.Przyjrzał jej się dokładnie.
-Czy nie jesteś z piątej kohorty?
Był centurionem, więc to chyba normalne, iż kojarzył swoich legionistów. Może nawet i wlepiał jej kiedyś kary dla zabawy? Chociaż, była dziewczyną, w dodatku ładną,więc wątpił w to.Nigdy nie robił na złość ładnym przedstawicielkom płci pięknej.
Powrót do góry Go down
Alice Cooper
Probatio, Przyjezdny
Alice Cooper


Wiek : 27
HP : 100
Rodzic : Demeter

Park Ceres Empty
PisanieTemat: Re: Park Ceres   Park Ceres Icon_minitime1Nie Lip 19, 2015 8:35 pm

- Tak jestem, dlaczego pytasz?
Chwila. Chłopak wyglądał znajomo. Trochę jak...
- No nie, znowu... - spuściła wzrok. - Przepraszam, centurionie. Stałeś pod słońce, więc cię nie rozpoznałam.
KURDE. CHOLERA JASNA. ZNOWU CENTURION?! Następnym razem obrazi pretora przy rodzinie czy przy nim samym! Dlaczego tu jest tyle osób, które są od niej starsze rangą?! To jednak było świetne w CHB. Nie było takich wtop, jak odezwanie się bez szacunku, czy coś.
Powrót do góry Go down
Julita Weronika Kusiak
Legionista
Julita Weronika Kusiak


Wiek : 26
HP : 100
Rodzic : Mars

Park Ceres Empty
PisanieTemat: Re: Park Ceres   Park Ceres Icon_minitime1Nie Lip 19, 2015 8:39 pm

Julita przebiegała przez park, gdy zobaczyła siedzącą Alice z centurionem jej kohorty. Może nie powinna im przeszkadzać? A w sumie nie będzie cały dzień sama przebywać najwyżej ją wygonią. Podeszła swoim wyluzowanym pewnym siebie krokiem i jak zawsze uśmiechnięta.
-Cześć Alice, witam centku co to jakieś zebranie kohorty lub imprezka beze mnie?- powiedziała chichocząc- Mogę się dosiąść? Chyba że przeszkadzam-ostatnie zdanie dodała z tym jej uśmieszkiem i mrugając okiem.
Powrót do góry Go down
Gabe Stilinski
Wędrowiec
Gabe Stilinski


Wiek : 26
HP : 100
Rodzic : Jupiter

Park Ceres Empty
PisanieTemat: Re: Park Ceres   Park Ceres Icon_minitime1Nie Lip 19, 2015 8:42 pm

Parsknął śmiechem, podając jej rękę.
-Gabe Stilinski, żaden centurion.-Nadal uśmiechnięty i rozbawiony Gabriel, w ogóle się nie przejął tytułem.W ogóle go nie używał, i chyba każdy już o tym wiedział.Centurion czy legionista, co za różnica? Przynajmniej on tak na to patrzył.Nie należał do osób, które jakoś podniecały się władzą nad kohortą czy władzą w ogóle. Jak się czasem na kogoś mocno wkurzał, a był niższy rangą, mówił coś w stylu "Dla ciebie centurion"-dodawał to zazwyczaj zimnym tonem, ale trzeba go było wyprowadzić z równowagi.Ukradkiem spojrzał na inną swoją legionistką.Skinął głową na powitanie.
Powrót do góry Go down
Alice Cooper
Probatio, Przyjezdny
Alice Cooper


Wiek : 27
HP : 100
Rodzic : Demeter

Park Ceres Empty
PisanieTemat: Re: Park Ceres   Park Ceres Icon_minitime1Nie Lip 19, 2015 8:50 pm

Uścisnęła mu rękę, z ulgą wydychając powietrze. Uśmiechnęła się.
- Alice Cooper.
I po raz kolejny stwierdziła, że ma świetnych ludzi w swojej kohorcie. Wyluzowany centurion i koleżanki, które nie są płytkie, a jedna nawet jest Greczynką (co z tego, że ją wystawiła). Jak na zawołanie, pojawiła się Julita.
- Cześć. - Znowu się uśmiechnęła. - Co tam?
Powrót do góry Go down
Julita Weronika Kusiak
Legionista
Julita Weronika Kusiak


Wiek : 26
HP : 100
Rodzic : Mars

Park Ceres Empty
PisanieTemat: Re: Park Ceres   Park Ceres Icon_minitime1Nie Lip 19, 2015 8:58 pm

Julita usiadła obok nich, czuła się wykluczona ze swojej kohorty. W końcu jej plan na każdy dzeń to trening, może jakaś wódeczka i sen długi sen. Z czegoś musiała zrezygnować w końcu nie mogła tak dalej żyć.Było tylko jedno wyjście.
- Wiesz nudy, prawie cały dzień przespałam w lesie pod drzewem koło ścieżki. A chciałam tam usiąść tylko na kilkanaście minut.- powiedziała dalej się uśmiechając- Koniec muszę przespać tak długo spać, już pomału nawet zaczyna mi brakować czasu na picie-zaśmiała się.- a co tam u was?
Powrót do góry Go down
Gabe Stilinski
Wędrowiec
Gabe Stilinski


Wiek : 26
HP : 100
Rodzic : Jupiter

Park Ceres Empty
PisanieTemat: Re: Park Ceres   Park Ceres Icon_minitime1Nie Lip 19, 2015 9:00 pm

-Nazywasz się jak świetny zespół, który osobiście bardzo lubię. Szczególnie "Poison"-Parsknął śmiechem po raz kolejny, bo to akurat go zaciekawiło.Włożył rękę do kieszeni, bo po co miał ją trzymać jak jakiś wariat? Po raz kolejny przeczesał palcami włosy, ponieważ je po prostu uwielbiał. Co do drugiej legionistki, chyba znał jej imię, lecz nie mógł sobie przypomnieć.
-Sen w lesie? Ktoś nieźle zabalował.-Zagwizdał z uznaniem.
Powrót do góry Go down
Julita Weronika Kusiak
Legionista
Julita Weronika Kusiak


Wiek : 26
HP : 100
Rodzic : Mars

Park Ceres Empty
PisanieTemat: Re: Park Ceres   Park Ceres Icon_minitime1Nie Lip 19, 2015 9:07 pm

-Ja, a w życiu!- spojrzała na Gabe'a (mogę to tak odmienić)- Nie a tak na serio dziś jestem trzeźwiuteńka jak niemowlę. Ale co wy na małe piwko? Szanowny centurionie chyba przymkniesz na to oko?- Zrobiła błagalną minę pieska- Ale jestem niewychowana, nawet się nie przedstawiłam Julita Kusiak- powiedziała podając chłopakowi rękę.
Powrót do góry Go down
Maggie Davis
Probatio, Przyjezdny
Maggie Davis


Wiek : 24
HP : 100
Rodzic : Momos

Park Ceres Empty
PisanieTemat: Re: Park Ceres   Park Ceres Icon_minitime1Nie Lip 19, 2015 9:08 pm

- Heeeeej! Aliiiceeeee! - Darła się, biegnąc w stronę przyjaciółki. Kiedy w końcu dotarła na miejsce, oparła ręce na kolanach i pochyliła się, dysząc. Cały park już się na nią gapił, głównie przez to, ile hałasu narobiła.
- Cz-cześć.. - Uniosła głowę, na jej policzkach widniały delikatne rumieńce. - Kupiłam.. Kupiłam nam lody.. - Wyciągnęła w jej kierunku dłonie, a potem spojrzała na nie zdziwiona. Były puste.
- Cholera. - Powiedziała po chwili, podsumowując tym samym całą sytuację. Westchnęła i rozejrzała się. Ku swojemu zdumieniu dotarło do niej, że są tu jeszcze dwie osoby. Jakiś chłopak, jakby znajomy i dziewczyna, już mniej znajoma.
- Co to za śmieszni ludzie? - Szepnęła do Alice. Po chwili zrobiła "groźną" minę i dodała, patrząc na chłopaka - Naprzykrza ci się? - Ale od razu zaśmiała się i usiadła na ławkę, zupełnie nieświadoma tego, jak właśnie potraktowała wyższego od niej rangą mężczyznę.
Powrót do góry Go down
Alice Cooper
Probatio, Przyjezdny
Alice Cooper


Wiek : 27
HP : 100
Rodzic : Demeter

Park Ceres Empty
PisanieTemat: Re: Park Ceres   Park Ceres Icon_minitime1Nie Lip 19, 2015 9:10 pm

- Mój ojciec ich uwielbiał, a miał na nazwisko Cooper, dlatego imię było oczywiste... No i nie jesteś pierwszą osobą, której się kojarzę z trucizną. - zaśmiała się, po czym zwróciła do Julity. - Ja nie piję, ale mogę wziąć butelkę coli, jeśli chcesz.
W tym momencie usłyszała swoje imię. I drugi raz. I trzeci. Aż w końcu przybiegła nieogarnięta Wendigo.
Alice zaczęła się śmiać, kiedy dziewczyna zauważyła, że ktoś jest z nią.
- To Gabe, a to Julita. Nie było cię chwilę, to tak jakby przyszli. Mieliśmy iść na piwo i colę. Spokojnie, są... sprawdzeni.
Dalej się śmiała pod nosem. Dziwna sytuacja.
Powrót do góry Go down
Maggie Davis
Probatio, Przyjezdny
Maggie Davis


Wiek : 24
HP : 100
Rodzic : Momos

Park Ceres Empty
PisanieTemat: Re: Park Ceres   Park Ceres Icon_minitime1Nie Lip 19, 2015 9:19 pm

Wendigo, próbując poprawić już i tak poczochrane włosy, pogorszyła jeszcze bardziej ich stan. Zasalutowała znajomym Alice i uśmiechnęła się przyjaźnie. Po chwili jednak pobladła, a jej oczy nagle zaczęły mieć wielkość spodków.
- O ku.. Znaczy się... Słoodki jeżu.. - Wydukała, gapiąc się przerażona na Gabe'a. Chyba właśnie uświadomiła sobie, dlaczego wydawał jej się taki znajomy.
- Ja pierdykam, centurion. - Wyszeptała, bardziej sama do siebie niż do reszty, po czym... spanikowała.
- Przepraszam, przepraszam, tak strasznie przepraaaszaam! - Jej głos zrobił się jakby bardziej piskliwy niż zwykle. - Tylko nie każ mi zmywać naczyń, błaaagaaam! - Wytarła nos i klęknęła na ziemi, tuż przed Gabe'm, dalej jęcząc coraz rozpaczliwiej swoje prośby.
Powrót do góry Go down
Julita Weronika Kusiak
Legionista
Julita Weronika Kusiak


Wiek : 26
HP : 100
Rodzic : Mars

Park Ceres Empty
PisanieTemat: Re: Park Ceres   Park Ceres Icon_minitime1Nie Lip 19, 2015 9:20 pm

Zrobiło jej się smutno gdy Alice powiedziała że nie pije, może przynajmniej Gabe się z nią napije. Nagle usłyszała dziewczynę biegnącą do nich i wołającą do niej po imieniu. Zirytowało ją to trochę nie lubiła czuć się jak powietrze, ale przecież nie będzie się wkurzać o takie błahostki. Julita próbowała przypomnieć sobie jej imie była pewna że była z ich kohorty za często widywała ją w baraku.
-Cześć- powiedziała milutkim głosem do przybyłej dziewczyny podając jej rękę-Chcesz się z nami napić? Jeśli chcecie to nie musimy nawet nigdzie iść. Możecie poczekać, a ja skocze po piwko i cole do baraku i tak miałam iść się przebrać.- uśmiechnęła się, nie lubiła być tzn. chłopcem na posyłki, ale czuła że po tych kilku kilometrach zaczyna pachnieć od niej nieprzyjemnym zapachem.
Powrót do góry Go down
Gabe Stilinski
Wędrowiec
Gabe Stilinski


Wiek : 26
HP : 100
Rodzic : Jupiter

Park Ceres Empty
PisanieTemat: Re: Park Ceres   Park Ceres Icon_minitime1Nie Lip 19, 2015 9:21 pm

Uścisnął dłoń swojej legionistki.
-Miło mi.I proszę, nie nazywajcie mnie centurionem.Czuję się z tym jak pajac.
Spojrzał przez chwilę na jakąś dziewczynę. Narwana? Czy coś? Pewnie tak.Naprzykrza? On? Nigdy.
-Weź, wstań.Żaden centek, tylko Gabe.-Parsknął śmiechem.
Powrót do góry Go down
Alice Cooper
Probatio, Przyjezdny
Alice Cooper


Wiek : 27
HP : 100
Rodzic : Demeter

Park Ceres Empty
PisanieTemat: Re: Park Ceres   Park Ceres Icon_minitime1Nie Lip 19, 2015 9:25 pm

- Wiesz co... jednak przynieś mi jedno piwko. Ale colę też! Proszę?
Nienawidziła alkoholu. Ale niech będzie, w towarzystwie może trochę wypić.
- Wendigo, wstawaj, Gabe jest spoko. Też na początku nie ogarnęłam, że jest centurionem i nie musiałam szorować baraków szczoteczką do zębów... chyba, że o czymś nie wiem. - Mrugnęła do centuriona.
Powrót do góry Go down
Gabe Stilinski
Wędrowiec
Gabe Stilinski


Wiek : 26
HP : 100
Rodzic : Jupiter

Park Ceres Empty
PisanieTemat: Re: Park Ceres   Park Ceres Icon_minitime1Nie Lip 19, 2015 9:28 pm

-Nie będę kazał ci tego robić. Chyba,że ktoś pobrudzi moje Timberlandy.Wtedy czeka go mycie męskich toalet u nas w baraku.-Patrzyl w paznokcie mówiąc to, w dodatku zironizował-żartował, proste. Miał jedną zasadę, o której nikt nie musiał wiedzieć-nie wysłużał się ani nie wyżywał na kobietach. A jak były ładne, to już w ogóle.
Powrót do góry Go down
Maggie Davis
Probatio, Przyjezdny
Maggie Davis


Wiek : 24
HP : 100
Rodzic : Momos

Park Ceres Empty
PisanieTemat: Re: Park Ceres   Park Ceres Icon_minitime1Nie Lip 19, 2015 9:30 pm

- O.. Oh.. - Popatrzyła na niego zdziwiona, spoważniała i wstała. Parsknęła i machnęła lekceważąco ręką.
- Tylko żartowałam. Alice też tak zrobiłam. Nie, muchomorku? - Spiorunowała koleżankę wzrokiem i nadepnęła jej na stopę swoim ciężkim buciorem, żeby tylko się odezwała. Potem uśmiechnęła się do Gabe'a.
- Sprawdzam tylko... Reakcje ludzi. Rozumiesz. Ktoś inny by mnie wykorzystał, na szczęście ty masz dobre serduszko i zdobywasz dziesięć punktów, co daje ci 23 miejsce w moim rankingu Super-Miłych-I-Fajnych-Ludzi... - Odchrząknęła. - Czy coś w tym stylu.
Westchnęła i przejechała dłonią po twarzy.
- Dobra, jezu, przepraszam. Chodźmy się schlać, to może przynajmniej o tym zapomnisz. - Dodała cicho, z rozbrajającą szczerością, wyraźnie zawstydzona swoim zachowaniem. Wsadziła ręce do kieszeni i wbiła wzrok w ziemię. Brawo, Wen. Ośmieszyć się już przy pierwszym spotkaniu, na dodatek komuś tak ważnemu.
Powrót do góry Go down
Julita Weronika Kusiak
Legionista
Julita Weronika Kusiak


Wiek : 26
HP : 100
Rodzic : Mars

Park Ceres Empty
PisanieTemat: Re: Park Ceres   Park Ceres Icon_minitime1Nie Lip 19, 2015 9:32 pm

Na szczęście Alice zmieniła zdanie, ucieszyła się bo nie chciała sama pić.
- Więc co chcecie?- zwróciła się do centka i nowo poznanej dziewczyny, zaczynało ją naprawdę wkurzać to jak bardzo nie zwracali na nią uwagi.- Szybka odpowiedź! Niestety my dzieci wojny nie mamy za dobrej cierpliwości,i a uwierzcie nie chcecie sprawdzać kiedy się kończy- mrugnęła do nich.
Powrót do góry Go down
Alice Cooper
Probatio, Przyjezdny
Alice Cooper


Wiek : 27
HP : 100
Rodzic : Demeter

Park Ceres Empty
PisanieTemat: Re: Park Ceres   Park Ceres Icon_minitime1Nie Lip 19, 2015 9:34 pm

- Taak, muchomorek.
Nie poczuła nadepnięcia Wendigo. Ubrała glany, które - całe szczęście - miały blachy na czubkach.
- Sommersby jeżynowe, jak pić piwo, to chociaż żeby słodkie było - uśmiechnęła się Alice. - Wiem, że wybrzydzam. Jakby coś, to mam jedną puszkę w torbie, tej zielonej.

(odgapiam od Maggie i też zrobię sobie taką inną czcionkę... bo się lepiej czyta xd)
Powrót do góry Go down
Gabe Stilinski
Wędrowiec
Gabe Stilinski


Wiek : 26
HP : 100
Rodzic : Jupiter

Park Ceres Empty
PisanieTemat: Re: Park Ceres   Park Ceres Icon_minitime1Nie Lip 19, 2015 9:41 pm

-Nie napiję się, bo mnie skarcą.Nie z legionistami, przynajmniej na razie.-Odparł, krzyżując dłonie.A zresztą, przyda im się ktoś, kto w razie czego ich przypilnuje i ogarnie, jak wpadną na pretora czy coś.
Powrót do góry Go down
Alice Cooper
Probatio, Przyjezdny
Alice Cooper


Wiek : 27
HP : 100
Rodzic : Demeter

Park Ceres Empty
PisanieTemat: Re: Park Ceres   Park Ceres Icon_minitime1Nie Lip 19, 2015 9:45 pm

- Julita, przynieś mu coś, tak na odstresowanie, dobra? - Uśmiechnęła się i zwróciła do Gabe'a - Spokojnie, jesteśmy odpowiedzialne. Wypijesz tylko jedno, dobra?
Nie ma mowy. Jeśli ona pije, to wszyscy muszą. W końcu wie, jakie to uczucie, jak jest się jedyną całkowicie trzeźwą osobą w domu w towarzystwie... Kilka łyków nie zaszkodzi.
Powrót do góry Go down
Maggie Davis
Probatio, Przyjezdny
Maggie Davis


Wiek : 24
HP : 100
Rodzic : Momos

Park Ceres Empty
PisanieTemat: Re: Park Ceres   Park Ceres Icon_minitime1Nie Lip 19, 2015 9:45 pm

- Em... - Spojrzała niepewnie na dziewczyny. - Ja się może soczku napiję. - Podrapała się po głowie. - W życiu alkoholu w ustach nie miałam.. - Wzruszyła ramionami. - I jak na razie.. No, przed chwilą wypiłam.. Uhm... - Rozejrzała się dookoła, szukając czegokolwiek, co można pić. Nagle ją olśniło.
- Wodę... Z fontanny! Tak.. - Klepnęła się z twarz. - Nie! To znaczy, prawie.. Nie. Ja po prostu... Nie chce mi się pić. - Uśmiechnęła się głupio i poprawiła kurtkę. Nie chciała próbować piwa. Śmierdziało, a w smaku musiało być jeszcze gorsze. Poza tym, rany, za parę dni będzie miała szesnaście lat. Jest praktycznie jeszcze dzieciakiem. Widziała parę razy pijanych ludzi i za każdym razem było to równie obrzydliwe.
Odgarnęła z czoła kosmyk włosów. Plan był taki, oni zaczną pić, a kiedy tylko jedyne, co będą zauważać, to następne puszki, ona się w miarę sprawnie zmyje. Ewentualnie podrzuci Alice karteczkę, że poszła spać, a tymczasem pobiegnie do swojego ulubionego miejsca. Nowego, bo na dachach zrobiło się ostatnio zbyt tłoczno.

(moja tajemnica to rozmiar 16 c': )
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Park Ceres Empty
PisanieTemat: Re: Park Ceres   Park Ceres Icon_minitime1

Powrót do góry Go down
 
Park Ceres
Powrót do góry 
Strona 1 z 6Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Ceres

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Camp Jupiter :: Fabuła - Nowy Rzym :: Nowy Rzym :: Skrzydło Północne :: Ulice mieszkalne-
Skocz do: