Camp Jupiter
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPark Ceres - Page 5 EmptySzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Park Ceres

Go down 
+3
Julita Weronika Kusiak
Gabe Stilinski
Aleks Chapman
7 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
Alice Cooper
Probatio, Przyjezdny
Alice Cooper


Wiek : 27
HP : 100
Rodzic : Demeter

Park Ceres - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Park Ceres   Park Ceres - Page 5 Icon_minitime1Pon Lip 20, 2015 12:39 am

Dokończyła okulary i popatrzyła na resztę.
- Co myślicie? - Dorobiła błyskawicę. - Czegoś mi tu brakuje, ale nie wiem, czego.
Powrót do góry Go down
Gabrielle Vineyard
Legionista
Gabrielle Vineyard


Wiek : 24
HP : 105
Rodzic : Bachus

Park Ceres - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Park Ceres   Park Ceres - Page 5 Icon_minitime1Pon Lip 20, 2015 12:42 am

- Brody! - powiedziała ze śmiechem. - Ale Aleks lepiej w to nie mieszajcie. W końcu nie bez powodu ma nadal reputację wrednej jędzy - znowu się roześmiała patrząc na siostrę i nie wiedziała czemu, ale podeszła do niej i ją przytuliła. - ...chociaż tak naprawdę ma serduszko miękkie jak pluszowy miś.
Powrót do góry Go down
Julita Weronika Kusiak
Legionista
Julita Weronika Kusiak


Wiek : 26
HP : 100
Rodzic : Mars

Park Ceres - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Park Ceres   Park Ceres - Page 5 Icon_minitime1Pon Lip 20, 2015 12:42 am

-Hahaha Myślisz że jakiekolwiek Marsiątko mnie pokona?- zaśmiała się, dobrze wiedziała że jest świetnie wyszkolona. Mogła im powiedzieć że w wieku 7 lat pobiła swojego brata przyrodniego o trzy razy starszego aż ten trafił do szpitala. Ale musiała by powiedzieć dlaczego go pobiła a o tym nikt nie wiedział. Nikt!- Jestem za dobrze wyszkolona- uśmiechnęła się dumnie
Powrót do góry Go down
Julita Weronika Kusiak
Legionista
Julita Weronika Kusiak


Wiek : 26
HP : 100
Rodzic : Mars

Park Ceres - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Park Ceres   Park Ceres - Page 5 Icon_minitime1Pon Lip 20, 2015 12:44 am

-Ooo jak to Słodko wygląda- szturchnęła Alice pokazując palcem na Gabu i Aleks
Powrót do góry Go down
Alice Cooper
Probatio, Przyjezdny
Alice Cooper


Wiek : 27
HP : 100
Rodzic : Demeter

Park Ceres - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Park Ceres   Park Ceres - Page 5 Icon_minitime1Pon Lip 20, 2015 12:44 am

- Dobre, robię brodę. Taki Harry Potter w średnim wieku.
I jak powiedziała, tak zrobiła.
- Spoko. Nie przypisywałabym tak pięknej roboty komuś innemu. Popatrz na niego. Dzieło sztuki.
Powrót do góry Go down
Gabrielle Vineyard
Legionista
Gabrielle Vineyard


Wiek : 24
HP : 105
Rodzic : Bachus

Park Ceres - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Park Ceres   Park Ceres - Page 5 Icon_minitime1Pon Lip 20, 2015 12:46 am

Gabu odkleiła się od Aleks i roześmiała się z dzieła Alice zanim odpowiedziała Julicie
- Wybacz, ale Vitani powaliłaby cię jednym palcem - powiedziała z powątpiewaniem mimo woli broniąc swojej nemezis
Powrót do góry Go down
Alice Cooper
Probatio, Przyjezdny
Alice Cooper


Wiek : 27
HP : 100
Rodzic : Demeter

Park Ceres - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Park Ceres   Park Ceres - Page 5 Icon_minitime1Pon Lip 20, 2015 12:47 am

- Czy ja wiem...
Powrót do góry Go down
Julita Weronika Kusiak
Legionista
Julita Weronika Kusiak


Wiek : 26
HP : 100
Rodzic : Mars

Park Ceres - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Park Ceres   Park Ceres - Page 5 Icon_minitime1Pon Lip 20, 2015 12:49 am

-Pewnie masz racje, pewnie nawet dziecko Wenus by mnie pokonało- podniosła się po czym bez słowa znikła w ciemności choć w cale nie miała zamiaru iść do bunkru. Wiedziała jak bardzo była słaba,nie musiał nikt jej o tym mówić.
Powrót do góry Go down
Aleks Chapman
Admin
Aleks Chapman


Wiek : 26
HP : 100
W obozie od lat : 6
Rodzic : Bachus

Park Ceres - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Park Ceres   Park Ceres - Page 5 Icon_minitime1Pon Lip 20, 2015 12:49 am

-Powiem mu, że to wy. -Stwierdziła wzruszając ramionami i patrząc na młodszą siostrę. -I cóż, ja jestem złą jędzą tak na codzień. Dziś nie, ale nie przyzwyczajanie się. -Zaśmiała się markotnie i spojrzała po wszystkich po kolei mierząc ich stan. Najgorzej się miała Julita, najlepiej zaś Lila.
-I teraz zacznę was serio gonić do baraków, jest późno, jutro z rana apel, ćwiczenia i masa roboty! -pokręciła głową z rezygnacją i zapaliła ostatniego na dziś papierosa.
Powrót do góry Go down
Alice Cooper
Probatio, Przyjezdny
Alice Cooper


Wiek : 27
HP : 100
Rodzic : Demeter

Park Ceres - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Park Ceres   Park Ceres - Page 5 Icon_minitime1Pon Lip 20, 2015 12:51 am

- Ej, Julita! Nie myśl tak! Halo! - Krzyknęła Alice. No cóż. Julita była pijana, nie będzie pamiętać. Popatrzyła na Gabe'a. - Chyba go muszę zanieść do baraków. Brodę ma, ale nie zostawię go tak.
Popatrzyła na Gabu. - Pomożesz mi?
Powrót do góry Go down
Gabrielle Vineyard
Legionista
Gabrielle Vineyard


Wiek : 24
HP : 105
Rodzic : Bachus

Park Ceres - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Park Ceres   Park Ceres - Page 5 Icon_minitime1Pon Lip 20, 2015 12:53 am

- Za chwilę. Alice może odprowadź najpierw Julitę do baraku, a ja odprowadzę Aleks. Będę cię bronić własnym ramieniem przed podłogą i złowrogimi działaniami alkoholu - powiedziała z uśmiechem do siostry.- Potem spotkamy się tutaj, okay? - spojrzała pytająco na dziewczynę
(Powiedzmy, że Lilianne już poszła grzecznie do baraku xD)


Ostatnio zmieniony przez Gabrielle Vineyard dnia Pon Lip 20, 2015 12:54 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Alice Cooper
Probatio, Przyjezdny
Alice Cooper


Wiek : 27
HP : 100
Rodzic : Demeter

Park Ceres - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Park Ceres   Park Ceres - Page 5 Icon_minitime1Pon Lip 20, 2015 12:54 am

- Dobra, niech będzie.
Alice pobiegła za Julitą, wołając ją po imieniu.
Powrót do góry Go down
Gabrielle Vineyard
Legionista
Gabrielle Vineyard


Wiek : 24
HP : 105
Rodzic : Bachus

Park Ceres - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Park Ceres   Park Ceres - Page 5 Icon_minitime1Pon Lip 20, 2015 12:57 am

- Chodź zanim padniesz tu trupem, a pamiętaj, że my nadal mamy marker - ostrzegła Aleks Gabu ze śmiechem czekając, aż wypali papierosa. Osobiście nienawidziła dymu papierosowego, zawsze się nim dusiła, ale czego nie robi się dla siostry?
Powrót do góry Go down
Gabe Stilinski
Wędrowiec
Gabe Stilinski


Wiek : 26
HP : 100
Rodzic : Jupiter

Park Ceres - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Park Ceres   Park Ceres - Page 5 Icon_minitime1Pon Lip 20, 2015 10:45 am

-Zostawić was na chwilę.-Mruknął Gabe.
-Oh, witaj pretorko.I żegnaj, pretorko.
Stilinsli podniósł się z miejsca, idąc do swojego baraku.Starczy mu na razie wrażeń, a nie miał na razie zamiaru tłumaczenia się Aleks, chociaż zapewne ona już zapomniała o tej możliwości.Rozbawiony pokręcił głową,znikając z pola widzenia.
Powrót do góry Go down
Alice Cooper
Probatio, Przyjezdny
Alice Cooper


Wiek : 27
HP : 100
Rodzic : Demeter

Park Ceres - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Park Ceres   Park Ceres - Page 5 Icon_minitime1Pon Lip 20, 2015 11:30 am

Pobiegła z baraków do parku, nie chciała zostawić Gabe'a samego, mimo, że była ciekawa, jak będzie wyglądać w świetle dnia jako Harry Potter.
- Chłopiec, który przeżył - zachichotała pod nosem.
I biegła dalej, byle tylko odnaleźć tę ławkę, na której zostawiła centuriona.
Powrót do góry Go down
Gabe Stilinski
Wędrowiec
Gabe Stilinski


Wiek : 26
HP : 100
Rodzic : Jupiter

Park Ceres - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Park Ceres   Park Ceres - Page 5 Icon_minitime1Pon Lip 20, 2015 11:34 am

-Za późno.-Zawołał,widząc biegnącą Alice.Chyba go szukała, ale nie był pewny w stu procentach.Zatrzymał się w miejscu, żeby tylko mogła go dostrzec. Ręce wsadził do kieszeni, stojąc prosto. Kiwał się delikatnie do tyłu i do przodu, obserwując uważnie otoczenie.
Powrót do góry Go down
Alice Cooper
Probatio, Przyjezdny
Alice Cooper


Wiek : 27
HP : 100
Rodzic : Demeter

Park Ceres - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Park Ceres   Park Ceres - Page 5 Icon_minitime1Pon Lip 20, 2015 11:44 am

Gwałtownie się zatrzymała, kiedy usłyszała głos Gabe'a. Odwróciła się i zobaczyła stojącą postać. Podeszła do niego, patrząc uważnie na jego twarz, ale niczego nie było widać, było zbyt ciemno.
- Witam, panie Centurionie. - Uśmiechnęła się.
Powrót do góry Go down
Gabe Stilinski
Wędrowiec
Gabe Stilinski


Wiek : 26
HP : 100
Rodzic : Jupiter

Park Ceres - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Park Ceres   Park Ceres - Page 5 Icon_minitime1Pon Lip 20, 2015 11:47 am

-Jak libacja?-Zapytał z niemałym uśmiechem na twarzy. Akurat to było zabawne. Miał wrażenie, że ma coś na twarzy, ale nie zamierzał tego na razie sprawdzać.Jeśli ktoś z niego zażartował, to w sumie nic mu się nie stanie, a przynajmniej będzie mieć ubaw przez pierwsze pięć minut.
Powrót do góry Go down
Alice Cooper
Probatio, Przyjezdny
Alice Cooper


Wiek : 27
HP : 100
Rodzic : Demeter

Park Ceres - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Park Ceres   Park Ceres - Page 5 Icon_minitime1Pon Lip 20, 2015 11:51 am

- Wylałam piwo na pretorkę. - Zachichotała Alice. - To było straszne, na początku się wściekła, kazała mi pompować. Mi i Julicie, która się upiła strasznie. Protestowała, że nie będzie robić po pijaku. W każdym razie potem się okazało, że pani pretor sobie żartowała z nas i też była pijana. Tak, córka Bachusa się upiła. - Zaśmiała się.
Powrót do góry Go down
Gabe Stilinski
Wędrowiec
Gabe Stilinski


Wiek : 26
HP : 100
Rodzic : Jupiter

Park Ceres - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Park Ceres   Park Ceres - Page 5 Icon_minitime1Pon Lip 20, 2015 11:55 am

-Oh, żałuję,że tego nie widziałem. Jesteś nieźle utalentowana.-Parsknął śmiechem i zagwizdał z uznaniem.No no, wylać piwo na pretorkę, to trzeba mieć szczęście i talent. W sumie, mógł się faktycznie zabawić, ale jakoś nie miał na to ochoty.Uśmiechnął się blado do Alice, w duchu nadal będąc rozbawionym.Lubił swoją kohortę, mimo wszystko.
Powrót do góry Go down
Gabrielle Vineyard
Legionista
Gabrielle Vineyard


Wiek : 24
HP : 105
Rodzic : Bachus

Park Ceres - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Park Ceres   Park Ceres - Page 5 Icon_minitime1Pon Lip 20, 2015 11:56 am

(Aleks nie odpisuje to powiedzmy, że jest już grzecznie w swoim pretorskim domku xD)
Gabu odprowadziła już siostrę i wróciła do parku szukając ławki, na której spał Gabe. Zauważyła go stojącego z Alice. Chyba nadal był nieświadomy dzieła sztuki, które powstało przy użyciu rąk Alice i jej markera. Podbiegła do nich
- Cześć! Widzę, że się obudziłeś - powiedziała lekko chichocząc na widok jego twarzy, a potem przeniosła spojrzenie na Alice. - Oddawałaś mi mój marker? - zapytała szeptem tak, żeby tylko ona usłyszała
Powrót do góry Go down
Alice Cooper
Probatio, Przyjezdny
Alice Cooper


Wiek : 27
HP : 100
Rodzic : Demeter

Park Ceres - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Park Ceres   Park Ceres - Page 5 Icon_minitime1Pon Lip 20, 2015 12:00 pm

- Dzięki - Zaśmiała się znowu. - To taka umiejętność, że całkowicie nie mam szacunku dla tych, co patrzą na mnie z góry, nie?
Dołączyła do nich Gabu.
- Mam go w kieszeni - odszepnęła jej.
Powrót do góry Go down
Gabe Stilinski
Wędrowiec
Gabe Stilinski


Wiek : 26
HP : 100
Rodzic : Jupiter

Park Ceres - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Park Ceres   Park Ceres - Page 5 Icon_minitime1Pon Lip 20, 2015 12:01 pm

-Oh, cześć.Gabrielle.-Uśmiechnął się diabelsko, parskając w duchu śmiechem.No dobra, chyba jednak coś mu zrobiły.
-Jeśli coś mi zrobiłyście, to was zabiję.-Mruknął niezadowolony, ale widać było, że żartuje i nie mowi poważnie.
Powrót do góry Go down
Alice Cooper
Probatio, Przyjezdny
Alice Cooper


Wiek : 27
HP : 100
Rodzic : Demeter

Park Ceres - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Park Ceres   Park Ceres - Page 5 Icon_minitime1Pon Lip 20, 2015 12:04 pm

Alice nie wytrzymała i zaczęła się śmiać. Na początku słabo, później jak żaba i przeszła do niepohamowanej radości z życia, przez niektórych nazywanej głupawką.
Każde spojrzenie na twarz Gabe'a jeszcze sprawiało, że chciało jej się bardziej śmiać.
Powrót do góry Go down
Gabrielle Vineyard
Legionista
Gabrielle Vineyard


Wiek : 24
HP : 105
Rodzic : Bachus

Park Ceres - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Park Ceres   Park Ceres - Page 5 Icon_minitime1Pon Lip 20, 2015 12:07 pm

- Pomysł i wykonanie Alice. Marker mój - zaśmiała się Gabu. - A teraz oddasz mi mój marker? - spojrzała na dziewczynę, żeby przestać się śmiać, ale jej mina sprawiła, że zaczęła to robić jeszcze głośniej

(Skąd twoja postać zna moje imię? xD)
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Park Ceres - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Park Ceres   Park Ceres - Page 5 Icon_minitime1

Powrót do góry Go down
 
Park Ceres
Powrót do góry 
Strona 5 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Ceres

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Camp Jupiter :: Fabuła - Nowy Rzym :: Nowy Rzym :: Skrzydło Północne :: Ulice mieszkalne-
Skocz do: