Camp Jupiter
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksFontanna Neptuna  - Page 2 EmptySzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Fontanna Neptuna

Go down 
5 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Yoon Aaron
Centurion
Yoon Aaron


Wiek : 26
HP : 100
Rodzic : Pluton

Fontanna Neptuna  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Neptuna    Fontanna Neptuna  - Page 2 Icon_minitime1Czw Lip 23, 2015 7:30 pm

Krzyknął, kiedy dziewczyna wciągnęła go ze sobą. Nie spodziewał się tego ani trochę, więc ponownie był mokry, a zaczął już pomału wysychać. Westchnął pod nosem i klęknął, patrząc na towarzyszkę z wystawionymi białymi zębami.
Udał zamyślonego, uderzając palcem o skroń i lustrując ją wzrokiem.
- Chyba mogę powiedzieć, że tak - mrugnął do niej i podniósł się zaraz po córce Bachusa, otrzepując jak pies z dużą ilością sierści. Był zadowolony? Był. Czy dlatego, że przez niego prześwitywała jej bluzka, a praktycznie każdy chłopak by był tym zafascynowany? Nie. Był zadowolony, bo dobrze się bawił.
Powrót do góry Go down
Gabrielle Vineyard
Legionista
Gabrielle Vineyard


Wiek : 24
HP : 105
Rodzic : Bachus

Fontanna Neptuna  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Neptuna    Fontanna Neptuna  - Page 2 Icon_minitime1Czw Lip 23, 2015 8:42 pm

- Zboczeniec - mruknęła z uśmiechem pod nosem. Tak naprawdę tak o nim nie myślała. Yoon nigdy nie wydawał jej się typowym chłopakiem w przeciwieństwie do Gabe'a. Ta dwójka była jak ogień i woda.
Jeszcze raz ochlapała centuriona wodą i w końcu wyszła z fontanny. Potem podała rękę chłopakowi, żeby pomóc mu wyjść. Miała nadzieję, że nie wciągnie jej z powrotem.
- W takim razie świetnie, że chociaż jednemu z nas się podobało - powiedziała zgryźliwie
Powrót do góry Go down
Lilianne Occhipinti
Legionista
Lilianne Occhipinti


Wiek : 25
HP : 100
Rodzic : Bachus

Fontanna Neptuna  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Neptuna    Fontanna Neptuna  - Page 2 Icon_minitime1Pią Lip 24, 2015 8:08 pm

Lilianne ubrana w krótkie spodenki z jasnego jeansu, do tego założyła top z nadrukiem i skierowała się w kierunku fontanny. Po chwili zobaczyła swoją siostrę Gabu.
- Cześć Gabu - krzyknęła do siostry.
Powrót do góry Go down
Gabrielle Vineyard
Legionista
Gabrielle Vineyard


Wiek : 24
HP : 105
Rodzic : Bachus

Fontanna Neptuna  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Neptuna    Fontanna Neptuna  - Page 2 Icon_minitime1Pią Lip 24, 2015 8:16 pm

Gabu opuściła rękę (mam nadzieję, że Yoon ją trzymał i teraz wpadł tyłkiem do wody) i odwróciła się do siostry.
- Cześć Lilianne! - krzyknęła machając do niej
Powrót do góry Go down
Lilianne Occhipinti
Legionista
Lilianne Occhipinti


Wiek : 25
HP : 100
Rodzic : Bachus

Fontanna Neptuna  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Neptuna    Fontanna Neptuna  - Page 2 Icon_minitime1Pią Lip 24, 2015 8:23 pm

Lily podeszłą bliżej i stanęła w miejscu. Zmierzyła spojrzeniem Gabu i chłopaka, który był z nią w fontannie.
-Kąpiel?
Powrót do góry Go down
Gabrielle Vineyard
Legionista
Gabrielle Vineyard


Wiek : 24
HP : 105
Rodzic : Bachus

Fontanna Neptuna  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Neptuna    Fontanna Neptuna  - Page 2 Icon_minitime1Pią Lip 24, 2015 8:32 pm

Gabu zaśmiała się patrząc na Yoon'a
- Można tak powiedzieć. Nie przyniosłaś może czegoś do picia? - zapytała patrząc na nią niewinnie
Powrót do góry Go down
Lilianne Occhipinti
Legionista
Lilianne Occhipinti


Wiek : 25
HP : 100
Rodzic : Bachus

Fontanna Neptuna  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Neptuna    Fontanna Neptuna  - Page 2 Icon_minitime1Pią Lip 24, 2015 8:33 pm

Zaśmiała się wyciągając z toby butelkę
- Zbyt dobrze mnie znasz siostrzyczko.
Powrót do góry Go down
Gabrielle Vineyard
Legionista
Gabrielle Vineyard


Wiek : 24
HP : 105
Rodzic : Bachus

Fontanna Neptuna  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Neptuna    Fontanna Neptuna  - Page 2 Icon_minitime1Pią Lip 24, 2015 8:41 pm

Wysunęła do przodu brodę.
- Wiesz mam po prostu nosa do tych spraw - powiedziała zabierając jej butelkę. Odkorkowała ją i wzięła łyka. - Jakie to?
Powrót do góry Go down
Lilianne Occhipinti
Legionista
Lilianne Occhipinti


Wiek : 25
HP : 100
Rodzic : Bachus

Fontanna Neptuna  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Neptuna    Fontanna Neptuna  - Page 2 Icon_minitime1Pią Lip 24, 2015 8:50 pm

-Pół słodkie, białe - powiedziała i podeszła jeszcze bliżej by po chwili wyciągnąć rękę po butelkę
Powrót do góry Go down
Gabrielle Vineyard
Legionista
Gabrielle Vineyard


Wiek : 24
HP : 105
Rodzic : Bachus

Fontanna Neptuna  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Neptuna    Fontanna Neptuna  - Page 2 Icon_minitime1Pią Lip 24, 2015 8:59 pm

Gabu zignorowała ją i wzięła jeszcze kilka łyków. Kiedy w końcu zwróciła uwagę na jej rękę spojrzała na nią "zdezorientowana"
- No co? Na co czekasz? - zapytała i wyszczerzyła się do niej zbliżając butelkę do swoich ust
Powrót do góry Go down
Lilianne Occhipinti
Legionista
Lilianne Occhipinti


Wiek : 25
HP : 100
Rodzic : Bachus

Fontanna Neptuna  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Neptuna    Fontanna Neptuna  - Page 2 Icon_minitime1Pią Lip 24, 2015 9:18 pm

-Na wino Gabu, na wino. No już daj mi łyka, w końcu ja je przyniosłam - oburzyła się.
Powrót do góry Go down
Gabrielle Vineyard
Legionista
Gabrielle Vineyard


Wiek : 24
HP : 105
Rodzic : Bachus

Fontanna Neptuna  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Neptuna    Fontanna Neptuna  - Page 2 Icon_minitime1Pią Lip 24, 2015 10:42 pm

Gabu niechętnie oddała jej wino.
- Co tu robisz? - zapytała zaciekawiona
Powrót do góry Go down
Lilianne Occhipinti
Legionista
Lilianne Occhipinti


Wiek : 25
HP : 100
Rodzic : Bachus

Fontanna Neptuna  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Neptuna    Fontanna Neptuna  - Page 2 Icon_minitime1Pią Lip 24, 2015 11:17 pm

Odebrała butelkę i napiła się.
-Spaceruje bo wszędzie nudą wieje. Miałam nadzieję na spotkanie kogoś ciekawego.
Powrót do góry Go down
Gabrielle Vineyard
Legionista
Gabrielle Vineyard


Wiek : 24
HP : 105
Rodzic : Bachus

Fontanna Neptuna  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Neptuna    Fontanna Neptuna  - Page 2 Icon_minitime1Wto Lip 28, 2015 12:42 am

Gabu uśmiechnęła się patrząc jak siostra pije
- W takim razie lepiej idź i szukaj dalej, bo ci ucieknie - powiedziała kpiąco. - Tutaj jesteśmy tylko ja i Yoon. Nikt ciekawy - wzruszyła ramionami.
"Tak, tak. Oczywiście, w końcu córka Bachusa i syn Plutona to najnudniejsze połączenie pod słońcem" - pomyślała
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Fontanna Neptuna  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna Neptuna    Fontanna Neptuna  - Page 2 Icon_minitime1

Powrót do góry Go down
 
Fontanna Neptuna
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Camp Jupiter :: Fabuła - Nowy Rzym :: Nowy Rzym :: Skrzydło Południowe-
Skocz do: