Camp Jupiter
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksZamarznięte jezioro EmptySzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Zamarznięte jezioro

Go down 
+5
Gabrielle Vineyard
Lilianne Occhipinti
Alice Cooper
Maggie Davis
Mavis Rogers
9 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Mavis Rogers
Admin
Mavis Rogers


Wiek : 27
HP : 100
W obozie od lat : Pięciu
Rodzic : Jupiter

Zamarznięte jezioro Empty
PisanieTemat: Zamarznięte jezioro   Zamarznięte jezioro Icon_minitime1Sro Lip 15, 2015 6:03 pm

W środku lata, zamarznięte jezioro? Tak. Mówi się, że to dzieło Chione. Ogromna, lodowa tafla, pokryta tysiącami przepięknych żyłek. Można spokojnie po niej chodzić czy też jeździć - nie zawali się. Uważaj tylko aby się nie pośliznąć! Jeżeli spojrzysz w głąb może coś dojrzysz - zaginiony skarb, mistyczne stworzenie? Polecane jest tylko, aby trzymać się od tego miejsca jak najdalej, co oczywiście przyciąga tylko więcej osób.
Powrót do góry Go down
https://camp-life.forumpolish.com
Maggie Davis
Probatio, Przyjezdny
Maggie Davis


Wiek : 24
HP : 100
Rodzic : Momos

Zamarznięte jezioro Empty
PisanieTemat: Re: Zamarznięte jezioro   Zamarznięte jezioro Icon_minitime1Wto Lip 21, 2015 9:11 pm

Wendigo powoli, targając ze sobą koc i wielką pakę pianek, dotarła nad miejsce. Stanęła, rozejrzała się dookoła i wciągnęła nosem cudowne, świeże powietrze.
To było jedno z piękniejszych, jeśli nie najpiękniejsze miejsce w całej okolicy. Przez parę minut gapiła się zafascynowana na jezioro, a dopiero potem otrząsnęła się na tyle, by siąść pod jakimś drzewem i owinąć się kocem.
Otworzyła pianki, wzięła jedną i położyła opakowanie na ziemi. Wpakowała ją sobie do buzi, po czym dalej podziwiała malowniczy krajobraz.
Powrót do góry Go down
Alice Cooper
Probatio, Przyjezdny
Alice Cooper


Wiek : 27
HP : 100
Rodzic : Demeter

Zamarznięte jezioro Empty
PisanieTemat: Re: Zamarznięte jezioro   Zamarznięte jezioro Icon_minitime1Wto Lip 21, 2015 9:18 pm

Alice szła za Wendigo, zastanawiając się, gdzie one właściwie idą. W baraku dziewczyna przebrała długie spodnie, zawiązała glany i założyła sweter, jednak poszła w ślady przyjaciółki i wzięła koc. Zabrała ze sobą też torbę, w której miała butelkę soku i chipsy, które zamierzała zjeść mimo później pory.
W pewnym momencie Wendigo się zatrzymała i zaczęła wpatrywać się w... jezioro. Był środek lata, a one stały przed zamarzniętym jeziorem. Po długiej chwili Alice zorientowała się, że Wen siedzi pod drzewem i coś je. Dołączyła do niej.
- Niesamowite miejsce - szepnęła Alice, po czym wzięła do buzi dwie pianki naraz.
Powrót do góry Go down
Lilianne Occhipinti
Legionista
Lilianne Occhipinti


Wiek : 25
HP : 100
Rodzic : Bachus

Zamarznięte jezioro Empty
PisanieTemat: Re: Zamarznięte jezioro   Zamarznięte jezioro Icon_minitime1Wto Lip 21, 2015 9:25 pm

Lilianne wpadła nad jezioro i rozejrzała się w poszukiwaniu siostry. Bała się, że nie zdążyła ponieważ wstąpiła po wino.
Powrót do góry Go down
Gabrielle Vineyard
Legionista
Gabrielle Vineyard


Wiek : 24
HP : 105
Rodzic : Bachus

Zamarznięte jezioro Empty
PisanieTemat: Re: Zamarznięte jezioro   Zamarznięte jezioro Icon_minitime1Wto Lip 21, 2015 9:32 pm

Gabu wybiegła zza drzew ze swoją nieodłączną torbą na ramieniu. W środku znajdowały się już dwa wina i jakieś słodycze wyciągnięte spod łóżka Devona.
"Rano sobie przeskrobał, więc teraz niech płaci" - pomyślała, kiedy zabierała przekąski
Rozejrzała się w poszukiwaniu siostry, która stała oczywiście tuż przed nią. Rozejrzała się zdziwiona. Czyżby jej informator zawiódł?
- Cześć. Dlaczego nikogo nie ma? - zapytała szeptem nadal się rozglądając. Było tu tak cicho i spokojnie, że aż bała się to zakłócać głośniejszymi dźwiękami
Powrót do góry Go down
Maggie Davis
Probatio, Przyjezdny
Maggie Davis


Wiek : 24
HP : 100
Rodzic : Momos

Zamarznięte jezioro Empty
PisanieTemat: Re: Zamarznięte jezioro   Zamarznięte jezioro Icon_minitime1Wto Lip 21, 2015 9:35 pm

- Alice.. - Zaczęła nieśmiało, rumieniąc się i wbijając wzrok w ziemię. Dobra, Wen. Teraz jest twój moment, przysłowiowe pięć minut. - Chciałam cię o coś spytać... - Wzięła głęboki oddech. - Czy masz może...
I w tym momencie nad jeziorem pojawiły się dwie dodatkowe osoby. Maggie wyrzuciła z siebie godną podziwu wiązankę przekleństw i pociągnęła Alice za drzewo. Szybko porwała koce i paczkę słodyczy, a potem schowała się razem z towarzyszką, której szybko zasłoniła buzię.
- Może sobie pójdą. - Wyjaśniła jej szybko, poddenerwowana. - Mam nadzieję, że pójdą. - Dodała ciszej i westchnęła.
Powrót do góry Go down
Alice Cooper
Probatio, Przyjezdny
Alice Cooper


Wiek : 27
HP : 100
Rodzic : Demeter

Zamarznięte jezioro Empty
PisanieTemat: Re: Zamarznięte jezioro   Zamarznięte jezioro Icon_minitime1Wto Lip 21, 2015 9:42 pm

Cholera. Przyszły Gabu i...
Tyle zdążyła pomyśleć zanim Wen wciągnęła ją za drzewo. Wyglądała na zdenerwowaną... Trudno się dziwić, jeśli odkryła świetne miejsce, gdzie zaraz zwalają się dodatkowe osoby. Z alkoholem.
Cholera. Alice miała nadzieję, że sobie pójdą.
Powrót do góry Go down
Lilianne Occhipinti
Legionista
Lilianne Occhipinti


Wiek : 25
HP : 100
Rodzic : Bachus

Zamarznięte jezioro Empty
PisanieTemat: Re: Zamarznięte jezioro   Zamarznięte jezioro Icon_minitime1Wto Lip 21, 2015 9:54 pm

- Nie wiem Gabu. Jak przyszłam były tutaj z dwie osoby. Chyba dziewczyny. - Odpowiedziała i Rozejrzała się po okolicy.
Powrót do góry Go down
Gabrielle Vineyard
Legionista
Gabrielle Vineyard


Wiek : 24
HP : 105
Rodzic : Bachus

Zamarznięte jezioro Empty
PisanieTemat: Re: Zamarznięte jezioro   Zamarznięte jezioro Icon_minitime1Wto Lip 21, 2015 10:07 pm

Gabu w końcu je dostrzegła. Wendigo i Alice. Chowały się za drzewem i oczywiście patrzyły prosto na nie. Nagle w głowie dziewczyny zaświtała myśl. Kiedyś słyszała, że Wendigo jest podobno bi. Wzięła Lilianne za rękę i podprowadziła, tak żeby mogły wszystko słyszeć.
- Całowałaś się kiedyś z dziewczyną? - zapytała bardzo cichym szeptem kiedy nadal szły, tak żeby inne dziewczyny jej nie słyszały. Jej twarz nie zdradzała żadnych emocji, ale gdyby ktoś mógł zajrzeć do jej głowy zobaczyłby diabelnie szybko obracające się trybiki.
Powrót do góry Go down
Maggie Davis
Probatio, Przyjezdny
Maggie Davis


Wiek : 24
HP : 100
Rodzic : Momos

Zamarznięte jezioro Empty
PisanieTemat: Re: Zamarznięte jezioro   Zamarznięte jezioro Icon_minitime1Wto Lip 21, 2015 10:11 pm

Wendigo pobladła, a zaraz potem zrobiła się cała czerwona. Zabrała rękę z ust Alice, żeby ta nie zobaczyła, jak bardzo się trzęsie. Jeżeli ta blondyna wie, że Wendigo tu jest i powie za dużo... Maggie przylgnęła do drzewa i nasłuchiwała. Wiedziała, że spóźnia się na spotkanie z kohortą, ale to było ważniejsze.
Powrót do góry Go down
Lilianne Occhipinti
Legionista
Lilianne Occhipinti


Wiek : 25
HP : 100
Rodzic : Bachus

Zamarznięte jezioro Empty
PisanieTemat: Re: Zamarznięte jezioro   Zamarznięte jezioro Icon_minitime1Wto Lip 21, 2015 10:15 pm

-Z dziewczyną? - wyszeptała.- Nie. Jakoś nie miałam okazji. - dodała i zaczęła się zastanawiać o co chodzi Gabu.- Gabu co znów zaświtało w twojej przepitej szalonej głowie? - zapytała jeszcze bardziej ściszając głos.
Powrót do góry Go down
Alice Cooper
Probatio, Przyjezdny
Alice Cooper


Wiek : 27
HP : 100
Rodzic : Demeter

Zamarznięte jezioro Empty
PisanieTemat: Re: Zamarznięte jezioro   Zamarznięte jezioro Icon_minitime1Wto Lip 21, 2015 10:19 pm

Dlaczego Gabu i ta, no... Lily? Nieważne. Dlaczego one nagle ucichły? Wendigo ześwirowała i próbowała podsłuchiwać.
Alice miała ochotę na jeszcze jedną piankę. Nie tylko jedną. Była tak strasznie głodna...
Ale stop. Bachusiątka miały ich nie zobaczyć ani nie usłyszeć.
Ledwo powstrzymała się i, żeby nie myśleć o jedzeniu, skupiła się na tym, co mówiły Gabu i jej siostra... Jeśli coś mówiły.
Powrót do góry Go down
Gabrielle Vineyard
Legionista
Gabrielle Vineyard


Wiek : 24
HP : 105
Rodzic : Bachus

Zamarznięte jezioro Empty
PisanieTemat: Re: Zamarznięte jezioro   Zamarznięte jezioro Icon_minitime1Wto Lip 21, 2015 10:20 pm

Gabu stanęła i spojrzała na nią całkowicie poważnie.
- Ja... chyba powinnam ci o czymś powiedzieć. Ale najpierw... lepiej się napij
Mówiła całkowicie poważnie nawet z lekkim strachem w głosie
Wyjęła z własnej torby wino i podała siostrze
Powrót do góry Go down
Lilianne Occhipinti
Legionista
Lilianne Occhipinti


Wiek : 25
HP : 100
Rodzic : Bachus

Zamarznięte jezioro Empty
PisanieTemat: Re: Zamarznięte jezioro   Zamarznięte jezioro Icon_minitime1Wto Lip 21, 2015 10:22 pm

Lilianne znając pomysły siostry zabrała od niej wino i wypiła dwa duże łyki. - Mam się bać? - wyszeptała.
Powrót do góry Go down
Maggie Davis
Probatio, Przyjezdny
Maggie Davis


Wiek : 24
HP : 100
Rodzic : Momos

Zamarznięte jezioro Empty
PisanieTemat: Re: Zamarznięte jezioro   Zamarznięte jezioro Icon_minitime1Wto Lip 21, 2015 10:23 pm

- Zamknij się, błagam, zamknij ten głupi... - Mamrotała cichutko Wendigo, jakby była w jakimś transie.
- A potem idź się schlej i utop... - Dodawała jeszcze, od czasu do czasu, ukrywając twarz w dłoniach. Kucnęła i wepchnęła spanikowana wepchnęła sobie pianki do ust.
Powrót do góry Go down
Alice Cooper
Probatio, Przyjezdny
Alice Cooper


Wiek : 27
HP : 100
Rodzic : Demeter

Zamarznięte jezioro Empty
PisanieTemat: Re: Zamarznięte jezioro   Zamarznięte jezioro Icon_minitime1Wto Lip 21, 2015 10:28 pm

Ta druga dziewczyna się napiła. Kątem oka Alice zauważyła, że Wen wzięła pianki. Pomyślała, że też by mogła... ale nie. Stop. Gdyby wzięła, to narobiłaby takiego hałasu, że tamte dwie by je zauważyły.
"Co one robią?" - Zastanawiała się Alice. - "Ciekawe, co kombinują i dlaczego Wen się tak zachowuje"
Powrót do góry Go down
Gabrielle Vineyard
Legionista
Gabrielle Vineyard


Wiek : 24
HP : 105
Rodzic : Bachus

Zamarznięte jezioro Empty
PisanieTemat: Re: Zamarznięte jezioro   Zamarznięte jezioro Icon_minitime1Wto Lip 21, 2015 10:31 pm

Gabu spojrzała na nią całkowicie poważnie.
- Zależy, bo wiesz... Chodzi o to, że ja jestem... - nie potrafiła dokończyć zdania. Teraz już nie grała, ale mówiła całkowicie poważnie. Jej cały plan jakby wyparował i stwierdziła, że naprawdę musi powiedzieć o czymś siostrze. Przeczesała palcami włosy. - Kojarzysz tamtą córkę Momusa? - zapytała. Język okropnie jej się plątał, więc wzięła łyk wina. Z trudem je przełknęła. - Wiesz tą z tymi ciemnobrązowymi włosami.
Powrót do góry Go down
Maggie Davis
Probatio, Przyjezdny
Maggie Davis


Wiek : 24
HP : 100
Rodzic : Momos

Zamarznięte jezioro Empty
PisanieTemat: Re: Zamarznięte jezioro   Zamarznięte jezioro Icon_minitime1Wto Lip 21, 2015 10:41 pm

- Momosa. - Mruknęła odruchowo sama do siebie. Nienawidziła kiedy ktoś przekręcał imię jej taty na jego rzymski odpowiednik. Znów wstała, ale zanim to zrobiła, podniosła z ziemi kamyk. Poczeka tylko, aż Gabu dokończy to, co chciała powiedzieć i będzie chciała wracać, po czym rąbnie ją nim w potylicę i zwieje. Niech się tylko odwróci...
Powrót do góry Go down
Lilianne Occhipinti
Legionista
Lilianne Occhipinti


Wiek : 25
HP : 100
Rodzic : Bachus

Zamarznięte jezioro Empty
PisanieTemat: Re: Zamarznięte jezioro   Zamarznięte jezioro Icon_minitime1Wto Lip 21, 2015 10:41 pm

-Gabu? - Lily teraz serio była zdziwiona. Jej siostra zwyczaj nie miała problemów z wysłowieniem się. - No kojarzę - powiedziała i przyjrzała się siostrze. - Hej nie ważne co to. Proszę powiedz.
Powrót do góry Go down
Gabrielle Vineyard
Legionista
Gabrielle Vineyard


Wiek : 24
HP : 105
Rodzic : Bachus

Zamarznięte jezioro Empty
PisanieTemat: Re: Zamarznięte jezioro   Zamarznięte jezioro Icon_minitime1Wto Lip 21, 2015 10:51 pm

- Zakochałam się w niej. Jestem bi - powiedziała na jednym wydechu. Potem wypiła całą butelkę wina duszkiem i usiadła pod drzewem, bo zakręciło jej się w głowie. Z jej oczu popłynęły łzy. - Wcześniej pytałam się czy całowałaś się kiedyś z dziewczyną. Ja chyba tak, ale nie pamiętam, wiesz, że po butelce zawsze się upijam, żeby wymazać wszystkie złe wspomnienia - powiedziała szybko nawet lekko się uśmiechając, a potem zwolniła. - No i wiesz... Jeśli ty byś coś takiego kiedyś miała i byś to pamiętała mogłabyś mi powiedzieć jak to jest... - spojrzała na nią błagalnie. - I proszę... Nie mów tego nikomu. Nawet Aleks. Chyba zwłaszcza jej no i jeszcze... jej - to słowo mocno zaakcentowała i miała nadzieję, że siostra zrozumie o kogo jej chodzi
Powrót do góry Go down
Alice Cooper
Probatio, Przyjezdny
Alice Cooper


Wiek : 27
HP : 100
Rodzic : Demeter

Zamarznięte jezioro Empty
PisanieTemat: Re: Zamarznięte jezioro   Zamarznięte jezioro Icon_minitime1Wto Lip 21, 2015 10:53 pm

CO SIĘ DZIAŁO?
Dlaczego Wen zdawała się dokładnie wiedzieć, o co chodzi? Dlaczego Gabu się tak zachowywała? Dlaczego Alice nie mogła zjeść tej cholernej pianki? Dlaczego?
I wtedy usłyszała słowa Gabu.
Tylko kilka pierwszych, ale... ale miała ochotę tylko krzyknąć: WHAT THE FUCK?!
Gabu jest bi?!
Co?!
Teraz była jeszcze bardziej zdezorientowana.
Odwróciła się w stronę Wendigo, mając nadzieję, że ta jej coś powie, może wyjaśni.
[EDIT]
A Wendigo nie było.
Uciekła, zabierając ze sobą koc.
Alice wzięła pianki do ręki, zarzuciła torbę na ramię i zaczęła biec... zatrzymała się. Nie będzie jej teraz przeszkadzać.
Poszła na polanę, gdzie miała się spotkać jej kohorta.

ooc: Wen wywaliło neta, więc musiałam skończyć za nią xd

/zt


Ostatnio zmieniony przez Alice Cooper dnia Wto Lip 21, 2015 11:06 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Lilianne Occhipinti
Legionista
Lilianne Occhipinti


Wiek : 25
HP : 100
Rodzic : Bachus

Zamarznięte jezioro Empty
PisanieTemat: Re: Zamarznięte jezioro   Zamarznięte jezioro Icon_minitime1Wto Lip 21, 2015 11:05 pm

-Och Gabu- kucnęła przy siostrze zasłaniając po części widok na nią Alice i Wendigo.- To nic złego. Serio mi to jedno czy jesteś hetero czy bi czy homo bo jesteś moją siostrą. Co do pocałunku chyba mi się nei zdarzył. Zazwyczaj ciężko mnie upic i raczej nic takiego nie pamiętam - zamyśliła się analizując wszystko w głowie. - Nie powiem. Nikt się nie dowie. Słowo legionistki drugiej kohorty i twojej siostry- wyjeła swoje wino. Napiła się i podała siostrze.
Powrót do góry Go down
Gabrielle Vineyard
Legionista
Gabrielle Vineyard


Wiek : 24
HP : 105
Rodzic : Bachus

Zamarznięte jezioro Empty
PisanieTemat: Re: Zamarznięte jezioro   Zamarznięte jezioro Icon_minitime1Wto Lip 21, 2015 11:11 pm

Uśmiechnęła się przepraszająco.
- Chyba już nie powinnam pić. Wiedziałaś, że to prawda, że jeśli wypijesz całe wino duszkiem to naprawdę się upijesz? - zaśmiała się słabo. - Jutro nic nie będę pamiętać. Tylko ty będziesz znała moją tajemnicę i nawet jeśli ją komuś przekażesz nie będę wiedziała, że to ty. Mówię ci to tylko dlatego, że ci ufam.
Powrót do góry Go down
Lilianne Occhipinti
Legionista
Lilianne Occhipinti


Wiek : 25
HP : 100
Rodzic : Bachus

Zamarznięte jezioro Empty
PisanieTemat: Re: Zamarznięte jezioro   Zamarznięte jezioro Icon_minitime1Wto Lip 21, 2015 11:15 pm

- W sumie chyba faktycznie nie powinnaś więcej pić. Cóż ktoś mi kiedyś o tym mówił ale nie próbowałam. Masz moje słowo. Nikt się nie dowie. Jak będę się chciała mścić to poprostu zabiorę co alkohol- wyszczerzyła zęby-Chcesz tutaj posiedzieć, czy odprowadzić cię do baraku?
Powrót do góry Go down
Gabrielle Vineyard
Legionista
Gabrielle Vineyard


Wiek : 24
HP : 105
Rodzic : Bachus

Zamarznięte jezioro Empty
PisanieTemat: Re: Zamarznięte jezioro   Zamarznięte jezioro Icon_minitime1Wto Lip 21, 2015 11:18 pm

- Lepiej odprowadź mnie do baraku. Chwila moment... Skąd wiesz, gdzie trzymam alkohol?! - krzyknęła ze śmiechem. Teraz wszystko zaczęło jej się wydawać takie zabawne i nie mogła się przestać śmiać. Zdecydowanie już nigdy nie wypije tak szybko już żadnego trunku. Zaczęła już ją nawet boleć głowa na myśl o jutrzejszym kacu
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Zamarznięte jezioro Empty
PisanieTemat: Re: Zamarznięte jezioro   Zamarznięte jezioro Icon_minitime1

Powrót do góry Go down
 
Zamarznięte jezioro
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Camp Jupiter :: Fabuła - Nowy Rzym :: Za Murami :: Tereny Leśne-
Skocz do: