Camp Jupiter
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksZamarznięte jezioro - Page 2 EmptySzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Zamarznięte jezioro

Go down 
+5
Gabrielle Vineyard
Lilianne Occhipinti
Alice Cooper
Maggie Davis
Mavis Rogers
9 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Lilianne Occhipinti
Legionista
Lilianne Occhipinti


Wiek : 25
HP : 100
Rodzic : Bachus

Zamarznięte jezioro - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zamarznięte jezioro   Zamarznięte jezioro - Page 2 Icon_minitime1Wto Lip 21, 2015 11:21 pm

-Kiedyś się wygadałaś jak się upiłaś- wyszczerzyła zęby i wstała z ziemi. Podała siostrze rękę. - Wstawaj. Może zapytam Aydena czy ci cos na mocny ból głowy nie podrzuci jutro rano - powiedziała pomagając Gabu wstać.
Powrót do góry Go down
Gabrielle Vineyard
Legionista
Gabrielle Vineyard


Wiek : 24
HP : 105
Rodzic : Bachus

Zamarznięte jezioro - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zamarznięte jezioro   Zamarznięte jezioro - Page 2 Icon_minitime1Wto Lip 21, 2015 11:25 pm

Pokryła się rumieńcem na wspomnienie Aydena
- Zgoda, jeśli sama do niego pójdziesz i pod żadnym pozorem nie mów, że to dla mnie. Potem ci wyjaśnię, ale na razie tak cholernie kręci mi się w głowie, że chyba tu za moment... - westchnęła. Nie potrafiła znaleźć odpowiedniego czasownika. Machnęła z frustracją ręką. - Wiesz o co mi chodzi
Powrót do góry Go down
Lilianne Occhipinti
Legionista
Lilianne Occhipinti


Wiek : 25
HP : 100
Rodzic : Bachus

Zamarznięte jezioro - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zamarznięte jezioro   Zamarznięte jezioro - Page 2 Icon_minitime1Wto Lip 21, 2015 11:34 pm

-Dobra jeśli tylko gos spotkam pogadam z nim albo zabiorę cos z naszej apteczki i weźmiesz dwie dawki. - powiedziała zastanawiając się czemu Gabu się rumieni.- wiem, wiem. Chodź pijaku bo minie trochę czasu nim cię tam przywlekę.
Powrót do góry Go down
Gabrielle Vineyard
Legionista
Gabrielle Vineyard


Wiek : 24
HP : 105
Rodzic : Bachus

Zamarznięte jezioro - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zamarznięte jezioro   Zamarznięte jezioro - Page 2 Icon_minitime1Wto Lip 21, 2015 11:39 pm

- Dzięki. Jesteś wspaniałą siostrą - z jej oczu znowu popłynęły łzy i wspierając się na siostrze odeszła z nią do baraku I kohorty
Powrót do góry Go down
Julita Weronika Kusiak
Legionista
Julita Weronika Kusiak


Wiek : 25
HP : 100
Rodzic : Mars

Zamarznięte jezioro - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zamarznięte jezioro   Zamarznięte jezioro - Page 2 Icon_minitime1Pią Lip 24, 2015 9:46 pm

Było już późno, Julita bardzo się nudziła więc postanowiła pójść nad zamarznięte jezioro. Zabrała ze sobą oczywiście koc, słodycze były tylko dwa problemy brak alkoholu i towarzystwa. W sumie nie wiedziała nawet który jest większy. No dobra nie bądź alkusem, drugi problem jest ważniejszy pomyślała. Nagle wpadła na świetny pomysł napisania do Gabe. Przecież bardzo go lubi, są w jednej kohorcie to nie powinno być dziwne że się spotkają. Może przy okazji załatwi alkohol zaśmiała się w duchu.
Powrót do góry Go down
Gabe Stilinski
Wędrowiec
Gabe Stilinski


Wiek : 26
HP : 100
Rodzic : Jupiter

Zamarznięte jezioro - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zamarznięte jezioro   Zamarznięte jezioro - Page 2 Icon_minitime1Pią Lip 24, 2015 10:09 pm

-Juliet!-Zawołał uśmiechnięty Gabe.Poklepał po plecach swoją siostrę. Po drodze zgarnął parę puszek piwa, więc rzucił je na koc.
-Poznaj moją siostrę. Sovay, poznaj Juliet.-Miał problemy z wymową jej imienia, dlatego przekręcił je na angielskie.
Powrót do góry Go down
Julita Weronika Kusiak
Legionista
Julita Weronika Kusiak


Wiek : 25
HP : 100
Rodzic : Mars

Zamarznięte jezioro - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zamarznięte jezioro   Zamarznięte jezioro - Page 2 Icon_minitime1Pią Lip 24, 2015 10:19 pm

Julita długo czekała zdążyła rozłożyć koc i wyjąć ciastka, żelki. Siedziała myśląc czy Gabe w ogóle przyjdzie. Gdy nagle zobaczyła że idzie i to nie sam. Szedł z jakąś nieznaną jej dziewczyną.
- Cześć wam!- zawołała uśmiechnięta, po czym wstała z koca- Julita- podała rękę nijakiej Sovay- siadajcie.- pokazała na koc na który Gabe już rzucił piwa i sama usiadła.
Powrót do góry Go down
Gabe Stilinski
Wędrowiec
Gabe Stilinski


Wiek : 26
HP : 100
Rodzic : Jupiter

Zamarznięte jezioro - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zamarznięte jezioro   Zamarznięte jezioro - Page 2 Icon_minitime1Pią Lip 24, 2015 10:24 pm

Imię wydawało mu się..polskie.Ale nie potrafił go poprawnie wymówić. Juliet brzmiało w jego ustach o wiele lepiej.Czekał tylko na reakcję Sovay.Z jej zdaniem bardzo się liczył, więc..Nah,czekał.
Powrót do góry Go down
Gabe Stilinski
Wędrowiec
Gabe Stilinski


Wiek : 26
HP : 100
Rodzic : Jupiter

Zamarznięte jezioro - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zamarznięte jezioro   Zamarznięte jezioro - Page 2 Icon_minitime1Pią Lip 24, 2015 10:28 pm

Dobra, żarty. Gabe był Polakiem i po polsku mówił biegle-ale imię Julity wydawało mu się okropnie przereklamowane, i Juliet brzmiało o wiele lepiej.No i miał z tego ubaw.
Powrót do góry Go down
Sovay Alversberg
Wędrowiec
Sovay Alversberg


Wiek : 26
HP : 100
Rodzic : Zeus

Zamarznięte jezioro - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zamarznięte jezioro   Zamarznięte jezioro - Page 2 Icon_minitime1Pią Lip 24, 2015 10:35 pm

- Hej, miło cię poznać - powiedziała uśmiechając się do nowo poznanej legionistki i uścisnęła jej dłoń.
Usiadła obok nich na kocu, przyglądając im się uważnie. Miała tylko nadzieję, że Julita nie miała nic do Greków. To byłby słaby początek nowej znajmości, prawda?
- Kojarzę cię. Jesteś od Aresa... znaczy się, od Marsa, prawda? - zapytała i machnęła ręką przepraszająco: - Sorki, ciągle mi się mylą rzymskie imiona z greckimi. Ale to chyba normalne, nie?
Bo przecież rzymianin też mógł zapomnieć, jak nazywa się grecka bogini księżyca, albo bóg wiatrów, nie?
Powrót do góry Go down
Julita Weronika Kusiak
Legionista
Julita Weronika Kusiak


Wiek : 25
HP : 100
Rodzic : Mars

Zamarznięte jezioro - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zamarznięte jezioro   Zamarznięte jezioro - Page 2 Icon_minitime1Pią Lip 24, 2015 10:46 pm

Sovay wydała się miła. Julite najbardziej ciekawiło czy ją i Gabe coś łączy. Nowe ploteczki o centku? Musiała to wiedzieć! Ale czy nie nazwał jej swoją siostrą? Ufff była pewnie od Zeusa. Dziewczyna nazwała ją córką Aresa, ale nie była zła na nią w końcu pochodziła z Grecji, nic dziwnego że jej się myliło.
- Tak jestem córką Marsa,- powiedziała z uśmiechem.- myślę ze to normalne, że ci się myli. Przyzwyczaisz się. Gabe nazwał cię siostrą jesteś od Zeusa czy jako macie wspólną matkę?- gdy już zapytała ogarnęła jakie to niegrzeczne było- Przepraszam nie chciałam być wścibska.
Musiała jak najszybciej zatkać sobie czymś buzię, bu nie gadać dalej jakiś głupot. Otworzyła paczkę żelek, po czym wrzuciła jednego do buzi.
Powrót do góry Go down
Gabe Stilinski
Wędrowiec
Gabe Stilinski


Wiek : 26
HP : 100
Rodzic : Jupiter

Zamarznięte jezioro - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zamarznięte jezioro   Zamarznięte jezioro - Page 2 Icon_minitime1Pią Lip 24, 2015 10:57 pm

Nie chciał wcinać się w rozmowę, więc tylko je obserwował. Otworzył kciukiem puszkę piwa, po czym napił się go trochę. Gdy już poczuł limonkowy, kwaśny smak uśmiechnął się. Uwielbiał limonki.Wchłonął do nosa również woń napoju alkoholowego, uśmiechając się. Soczysty i intensywny zapach.Tak, to lubi.Brakowało mu teraz tylko popkornu, dużego telewizora, konsoli i Wiedźmina.
Powrót do góry Go down
Sovay Alversberg
Wędrowiec
Sovay Alversberg


Wiek : 26
HP : 100
Rodzic : Zeus

Zamarznięte jezioro - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zamarznięte jezioro   Zamarznięte jezioro - Page 2 Icon_minitime1Pią Lip 24, 2015 11:09 pm

- Nie, spoko, to normalne, że chcesz coś wiedzieć. Nie mamy wspólnej matki. Chyba, że zmieniła tożsamość i bardzo spodobała się tausiowi - mówiąc to, uśmiechnęła się pod nosem.
Nagle zagrzmiało.
- Oho, Hero-Junona jednak nie spisała się na medal.
Spojrzała w górę. Stwierdziła, że burza ominie obóz, tylko trochę pogrzmi, deszczu raczej też nie będzie. Zastanawiała się, czy Gabe też nagle poweselał.
Również wzięła piwo i wypiła łyk. Rzadko piła, ale to piwo nawet jej zasmakowało. Oczy Sovay zaczęły zmieniać się w niebieskie. Ale tylko trochę, bo to też zależało od burzy. Jeżeli było tak jak teraz, to były w dziwnym brązowo-niebieskim odcieniu.
- Znasz się z Sam, nie? - zagadnęła Julię. W końcu była siostrą Sam.
Powrót do góry Go down
Gabe Stilinski
Wędrowiec
Gabe Stilinski


Wiek : 26
HP : 100
Rodzic : Jupiter

Zamarznięte jezioro - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zamarznięte jezioro   Zamarznięte jezioro - Page 2 Icon_minitime1Pią Lip 24, 2015 11:15 pm

Burza nadchodziła? Może. Mimowolnie się uśmiechnął. Na wzmiankę o Junonie parsknął śmiechem. Dalej sączył piwo, czekając właściwie na dalszy rozwój ich rozmowy, bo dziwnie przyjemnie mu się ich słuchało. W sumie, dlaczego miałoby być inaczej? Westchnął cicho, czekając na kolejną błyskawicę, która mogłaby przeciąć chmury i ich nudne bytowanie.Kiedyś, gdy jego moce jeszcze działały, sam je wywoływał. Oh, to były naprawdę piękne czasy.
Powrót do góry Go down
Julita Weronika Kusiak
Legionista
Julita Weronika Kusiak


Wiek : 25
HP : 100
Rodzic : Mars

Zamarznięte jezioro - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zamarznięte jezioro   Zamarznięte jezioro - Page 2 Icon_minitime1Pią Lip 24, 2015 11:17 pm

Julita popijała piwo, miała nadzieje że dziś się nie upije. Nie chciała robić sobie wstydu przed gabem już drugi raz. W sumie pierwszy raz spał. Zagrzmiało ohooooo chyba będzie burza.
- hahahah nie zganiała bym na Junone, przyznajcie się co nabroiliście,- zaśmiała się- Sam Lancaster? Tak w końcu jesteśmy siostrami i to z jednej kohorty. Lubię ją, a ty skąd ją znasz?- powiedziała po czym wzięła kilka kolejnych łyków piwa.
Powrót do góry Go down
Sovay Alversberg
Wędrowiec
Sovay Alversberg


Wiek : 26
HP : 100
Rodzic : Zeus

Zamarznięte jezioro - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zamarznięte jezioro   Zamarznięte jezioro - Page 2 Icon_minitime1Pią Lip 24, 2015 11:26 pm

- Och, no wiesz. Po prostu sobie igramy z zazdrosną żoną Zeusa, najwspanialszą i najpotężniejszą boginią w całym panteonie! A tak poważnie, to już taka tradycja, że dzieci Gromowładnego nie lubią jego żony, ze wzajemnością. Lubi nam uprzykrzać życie, raz przez nią miałam dwa potwory na głowie. Ale był jakiś Jason Grace, ten z przepowiedni, jego Hero-Junona chyba lubiła - powiedziała i dodała: - Przyjaźnię się z Sam, praktycznie odkąd się tu pojawiłam. A więc... jesteś z piątki?
Powrót do góry Go down
Julita Weronika Kusiak
Legionista
Julita Weronika Kusiak


Wiek : 25
HP : 100
Rodzic : Mars

Zamarznięte jezioro - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zamarznięte jezioro   Zamarznięte jezioro - Page 2 Icon_minitime1Pią Lip 24, 2015 11:33 pm

- Nie dziwię się, dużo słuszałam o Junonie. W sumie nie dziwmy się też by mnie wkurzało, gdyby mój mąż miał tyle dzieci z innymi kobietami. A ja była bym uważana za Boginię małżeństwa. Absurd.- powiedziałam z uśmiechem- Na szczęście mój ojciec jest wolnym strzelcem i żadna bogini raczej niema do mnie pretensji. A co do kohorty tak jestem z piątki. Dzięki temu znam Gabe. Prawda centurionie?- mówiąc ostatnie zdanie na twarzy Julity była udawana powaga. Baa nazywając Gabe centyrionem nawet lekko ukłoniła głowę.
Powrót do góry Go down
Gabe Stilinski
Wędrowiec
Gabe Stilinski


Wiek : 26
HP : 100
Rodzic : Jupiter

Zamarznięte jezioro - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zamarznięte jezioro   Zamarznięte jezioro - Page 2 Icon_minitime1Sob Lip 25, 2015 3:35 pm

-Oczywiście,Julie.-Uniósł piwo do góry na znak toastu,i dopił pierwszą puszkę.Oh,jak denerwowały go takie infantylne przekomarzanki.Nie miał już trzynastu lat,tylko siedemnaście.Może i nadal był dzieckiem,ale z wiekiem przyszła nieco inna mentalność i oczekiwania wobec tego świata,więc charakter typowego nastolatka musiał schować do kieszeni.Nie znaczy to,że całkowicie zrezygnował z uroków bycia pół dorosłym.Miał może i większą odpowiedzialność na swoich barkach jako centurion,ale nie narzekał na to.Ani trochę.
Powrót do góry Go down
Sovay Alversberg
Wędrowiec
Sovay Alversberg


Wiek : 26
HP : 100
Rodzic : Zeus

Zamarznięte jezioro - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zamarznięte jezioro   Zamarznięte jezioro - Page 2 Icon_minitime1Nie Lip 26, 2015 3:04 pm

- No, w sumie trochę biedna jest. Co nie oznacza, że nie jest podła! Kojarzy mi się z Cersei... - powiedziała, śmiejąc się.
W końcu Posjedon też miał żonę i jakoś nie dręczyła jego dzieci. A Hera... wyjątkowo wredna bogini.
Powrót do góry Go down
Sam Lancaster
Legionista
Sam Lancaster


Wiek : 25
HP : 100
Rodzic : Mars

Zamarznięte jezioro - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zamarznięte jezioro   Zamarznięte jezioro - Page 2 Icon_minitime1Nie Lip 26, 2015 10:31 pm

Sam szła do zamarzniętego jeziora. Nagle zobaczyła swoją przyjaciółkę Sov, siostrę Julitę i centuriona kohorty. Chwilę słuchała ich rozmowy.
- Pff, ja tam lubię Junonę i Cersei - oznajmiła.
Czekała na ich reakcje.
Powrót do góry Go down
Julita Weronika Kusiak
Legionista
Julita Weronika Kusiak


Wiek : 25
HP : 100
Rodzic : Mars

Zamarznięte jezioro - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zamarznięte jezioro   Zamarznięte jezioro - Page 2 Icon_minitime1Wto Lip 28, 2015 5:23 pm

Nagle usłyszała Sam. Nie spodziewała jej się tutaj ale cieszyła się że wpadała.
- Jasne, przyznaj się ze po prostu boisz się powiedzieć na nie coś złego by nie mieć problemów.- uśmiechnęła się do niej- tak wg co tu robisz?- powiedziała, po czym posunęła się robiąc sam miejsce na kocu.
Piwo które piła niestety już się skończyło. Nie chciało jej się odnieść puszki, bo kosz był za daleko, wiec położyła ją koło siebie i sięgnęła po kolejną pełną puszkę.
Powrót do góry Go down
Sam Lancaster
Legionista
Sam Lancaster


Wiek : 25
HP : 100
Rodzic : Mars

Zamarznięte jezioro - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zamarznięte jezioro   Zamarznięte jezioro - Page 2 Icon_minitime1Wto Lip 28, 2015 8:43 pm

- Ja się boję? Chyba sobie żartujesz - odpowiedziała ze złością. - Przechodziłam i usłyszałam głosy.
Usiadła na miejscu koło Julity.
Powrót do góry Go down
Sovay Alversberg
Wędrowiec
Sovay Alversberg


Wiek : 26
HP : 100
Rodzic : Zeus

Zamarznięte jezioro - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zamarznięte jezioro   Zamarznięte jezioro - Page 2 Icon_minitime1Sro Lip 29, 2015 4:11 pm

- O, hej Sam - przywitała się z przyjaciółką i posłała jej wesoły uśmiech. - Wiesz, w obozie ciągle się słyszy głosy. Wiesz, lary. Wychodzi na to, że wszyscy powinniśmy się udać do psychiatryka. Hura, w grupie raźniej, nie?
Powrót do góry Go down
Julita Weronika Kusiak
Legionista
Julita Weronika Kusiak


Wiek : 25
HP : 100
Rodzic : Mars

Zamarznięte jezioro - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zamarznięte jezioro   Zamarznięte jezioro - Page 2 Icon_minitime1Pią Lip 31, 2015 4:50 pm

Julita zaśmiała się z żartu Sov. Było już dość późno, za chwile chyba będzie musiała się zbierać. Nie mogła znów za mało spać, to odkładało się na jej treningach.
- Wszyscy razem do psychiatryka? To już nigdy by nas nie wypuścili!- zaśmiała się.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Zamarznięte jezioro - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zamarznięte jezioro   Zamarznięte jezioro - Page 2 Icon_minitime1

Powrót do góry Go down
 
Zamarznięte jezioro
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Camp Jupiter :: Fabuła - Nowy Rzym :: Za Murami :: Tereny Leśne-
Skocz do: