Camp Jupiter
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksŚcieżka - Page 2 EmptySzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Ścieżka

Go down 
+5
Ayden Zelati
Devon Treaty
Alice Cooper
Gabrielle Vineyard
Aleks Chapman
9 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Gabrielle Vineyard
Legionista
Gabrielle Vineyard


Wiek : 24
HP : 105
Rodzic : Bachus

Ścieżka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ścieżka   Ścieżka - Page 2 Icon_minitime1Pon Lip 20, 2015 4:05 pm

- Ayden zostań z nami jeszcze chwilę! Twoje ziółka w tym czasie nie uschną - powiedziała patrząc na niego błagalnie. - Poza tym chyba nie wszyscy się tu znają, więc chciałabym was sobie przedstawić. Zostaniesz? - spojrzała na niego swoim bardzo-uroczym-proszącym uśmiechem i zatrzepotała rzęsami
Powrót do góry Go down
Ayden Zelati
Legionista
Ayden Zelati


Wiek : 28
HP : 100
Rodzic : Eskulap

Ścieżka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ścieżka   Ścieżka - Page 2 Icon_minitime1Pon Lip 20, 2015 4:09 pm

Odwrócił się w stronę Gabu. Widząc jej błagalne spojrzenie, spojrzał na zegarek. - Masz dwanaście minut. - powiedział, udając bardzo poważnego. Powrócił do grona. - Tak wiec... Ayden, dziewiętnaście lat, syn Eskulapa, lekarz, druga kohorta. Bardzo miło mi Was poznać. - powiedział wszystko na jednym wdechu. Znał praktycznie każdego z obozu, ale tylko dlatego, że ich leczył. No i dlatego, że był miły i pomocny. Lecz dziś woli być sam i przemyśleć wszystko, bo sprawy jego miłości wychodzą powoli na jaw. - O. I mam jeszcze dla Was dziesięć minut. - posłał Gabu słodki uśmiech.
Powrót do góry Go down
Gabrielle Vineyard
Legionista
Gabrielle Vineyard


Wiek : 24
HP : 105
Rodzic : Bachus

Ścieżka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ścieżka   Ścieżka - Page 2 Icon_minitime1Pon Lip 20, 2015 4:15 pm

- Okay. Mnie chyba wszyscy znają prawda? Gabu, kohorta I, córeczka Bachusa, 15 lat. Dzięki, że zostałeś - podeszła i przytuliła Aydena, wiedząc, że pewnie zaprotestuje. - Devon, twoja kolej - wskazała na chłopaka z żelkami
Powrót do góry Go down
Devon Treaty
Wędrowiec
Devon Treaty


Wiek : 25
HP : 100
Rodzic : Luna

Ścieżka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ścieżka   Ścieżka - Page 2 Icon_minitime1Pon Lip 20, 2015 4:17 pm

-Dzięki Gabu!-i posłał jej mrożące spojrzenie-Więc jestem Devon, syn Luny. Członek pierwszej kohorty.-zjadł kolejnego żelka.
Powrót do góry Go down
Gabrielle Vineyard
Legionista
Gabrielle Vineyard


Wiek : 24
HP : 105
Rodzic : Bachus

Ścieżka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ścieżka   Ścieżka - Page 2 Icon_minitime1Pon Lip 20, 2015 4:19 pm

Gabu uśmiechnęła się perfidnie do chłopaka. Potem przeniosła wzrok na siostrę
- Lilianne, twoja kolej - uśmiechnęła się do niej zachęcająco. Wzięła kolejnego żelka


Ostatnio zmieniony przez Gabrielle Vineyard dnia Pon Lip 20, 2015 4:20 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Lilianne Occhipinti
Legionista
Lilianne Occhipinti


Wiek : 25
HP : 100
Rodzic : Bachus

Ścieżka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ścieżka   Ścieżka - Page 2 Icon_minitime1Pon Lip 20, 2015 4:20 pm

-To Lilianne, ewentualnie w skrócie Lily, córka Bachusa, druga kohorta, 16 lat- powiedziała i uśmiechnęła się lekko.
Powrót do góry Go down
Ayden Zelati
Legionista
Ayden Zelati


Wiek : 28
HP : 100
Rodzic : Eskulap

Ścieżka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ścieżka   Ścieżka - Page 2 Icon_minitime1Pon Lip 20, 2015 4:23 pm

Nie zaprotestował, gdy córka Bachusa się do niego przytuliła. Gdy go już puściła i wysłuchał Devona, spojrzał na niego i tylko przywitał się kiwnięciem głowy. Spojrzał na zegarek. - Siedem minut. - powiedział pod nosem. Nie widział nic złego w tym, że Gabu go zaczepiła i przygarnęła do grupki, ale wolał już wziąć się za swoją robotę. Wyjął z listonoszki notes i długopis. Zapisał sobie kolejną osobę, do mini spisu. Devon, syn Luny. Jakiś cudem nie miał go. Ayden prowadził spis ludzi w swoim notesie. Chodziło tylko o to, jakie ktoś odniósł obrażenia podczas misji i treningów. I spis tego, na co są uczuleni. Przezorny zawsze ubezpieczony.
- Synu Luny, jesteś może na coś uczulony? - zapytał z nosem w notesie.
Powrót do góry Go down
Gabrielle Vineyard
Legionista
Gabrielle Vineyard


Wiek : 24
HP : 105
Rodzic : Bachus

Ścieżka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ścieżka   Ścieżka - Page 2 Icon_minitime1Pon Lip 20, 2015 4:24 pm

Gabu pokiwała główką.
- I została nam Alice - spojrzała na Greczynkę wyczekująco. Uśmiechnęła się zachęcając ją do mówienia. Miała nadzieję, że Ayden nie wypadnie za chwilę z tekstem, że musi iść
Powrót do góry Go down
Devon Treaty
Wędrowiec
Devon Treaty


Wiek : 25
HP : 100
Rodzic : Luna

Ścieżka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ścieżka   Ścieżka - Page 2 Icon_minitime1Pon Lip 20, 2015 4:27 pm

-Ja? Uczulony? Nigdy w życiu-uśmiechnął się-a czekaj to ty jesteś tym kolesiem który leczy? Tak?
"Po co on to wszystko zapisuje?" pomyślał lekko zaniepokojony, ale odrzucił te obawy. "W końcu to lekarz, to jego praca" i uśmiechnął się życzliwie.
Powrót do góry Go down
Gabrielle Vineyard
Legionista
Gabrielle Vineyard


Wiek : 24
HP : 105
Rodzic : Bachus

Ścieżka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ścieżka   Ścieżka - Page 2 Icon_minitime1Pon Lip 20, 2015 4:29 pm

(Alice nam uciekła xD)
Gabu spojrzała na Aydena
- Może chcesz, żebyśmy ci pomogli zbierać te zioła? W końcu pójdzie nam szybciej i w grupie raźniej - uśmiechnęła się
Powrót do góry Go down
Julita Weronika Kusiak
Legionista
Julita Weronika Kusiak


Wiek : 25
HP : 100
Rodzic : Mars

Ścieżka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ścieżka   Ścieżka - Page 2 Icon_minitime1Pon Lip 20, 2015 4:30 pm

Julita wybierała się to świątyni Marsa, uwielbiała tam przebywać czułą w tym miejscu w pewnym sensie bliskość z ojcem. Wczorajszy dzień był dla niej trudny, na szczęście nie miała kaca po wieczornym piciu. W sumie nawet jej to nie zdziwiło jeszcze nigdy nie miała kaca. Gdy szła ścieżką zobaczyła grupkę osób z której rozpoznała córki Bachusa i Alice. Pomyślała że podejdzie na 5 minut.
- Cześć wszystkim!- odeszła uśmiechając się.- Jestem Julita.- przedstawiła się spoglądając na chłopaków których nie znała.
Powrót do góry Go down
Devon Treaty
Wędrowiec
Devon Treaty


Wiek : 25
HP : 100
Rodzic : Luna

Ścieżka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ścieżka   Ścieżka - Page 2 Icon_minitime1Pon Lip 20, 2015 4:36 pm

"Kolejna osoba?" pomyślał zaskoczony "Co tutaj tyle ludu?" ale szybko zamaskował to uśmiechem.
-Hej. Ja jestem Devon, syn Luny-przywitał ją uśmiechem-żelka?
Powrót do góry Go down
Julita Weronika Kusiak
Legionista
Julita Weronika Kusiak


Wiek : 25
HP : 100
Rodzic : Mars

Ścieżka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ścieżka   Ścieżka - Page 2 Icon_minitime1Pon Lip 20, 2015 4:40 pm

- Jasne, uwielbiam żelki.- wzięła jednego uśmiechając się.- Jak tam dziewczynki kac jest?- zaśmiała się po czym podrzuciła żelka i złapała do buzi.
Powrót do góry Go down
Gabrielle Vineyard
Legionista
Gabrielle Vineyard


Wiek : 24
HP : 105
Rodzic : Bachus

Ścieżka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ścieżka   Ścieżka - Page 2 Icon_minitime1Pon Lip 20, 2015 4:40 pm

Uśmiechnęła się przyjaźnie do nowo przybyłej
- Cześć Julita. Kaca nie ma. Jeszcze chyba tylko centurionów i pretorów nam tutaj brakuje - zaśmiała. - Co nas dzisiaj tutaj tak dużo? - zapytała przebiegając wzrokiem po pozostałych
Powrót do góry Go down
Devon Treaty
Wędrowiec
Devon Treaty


Wiek : 25
HP : 100
Rodzic : Luna

Ścieżka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ścieżka   Ścieżka - Page 2 Icon_minitime1Pon Lip 20, 2015 4:44 pm

-Wiecie..ja chyba już muszę lecieć..-powoli zaczął wyjaśniać ale z jego ust nie wydobyło się ani jedno słowo-no to narka. Gabu widzimy się w baraku.
Szybko pobiegł drogą w kierunku obozu nie oglądając się za siebie. Na jego nieszczęście zostawił tam żelki
Powrót do góry Go down
Julita Weronika Kusiak
Legionista
Julita Weronika Kusiak


Wiek : 25
HP : 100
Rodzic : Mars

Ścieżka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ścieżka   Ścieżka - Page 2 Icon_minitime1Pon Lip 20, 2015 4:51 pm

Zdziwiło ją że chłopak tak szybko uciekł, przynajmniej zostawił żelki.
- Pa.- krzyknęła do Devona, po czym przerzuciła wzrok na Gabu- Nie wiem jak wy ale ja wybieram się do świątyni Bachusa, modlić się o lepszą głowę.- zaśmiała się- A tak serio to ide odwiedzić świątynie ojca. A wy co ty robicie?
Powrót do góry Go down
Lilianne Occhipinti
Legionista
Lilianne Occhipinti


Wiek : 25
HP : 100
Rodzic : Bachus

Ścieżka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ścieżka   Ścieżka - Page 2 Icon_minitime1Pon Lip 20, 2015 4:53 pm

Szlam do świątyni Bachusa ale utknęłam tutaj - powiedziała Lilianne z uśmiechem.
Powrót do góry Go down
Gabrielle Vineyard
Legionista
Gabrielle Vineyard


Wiek : 24
HP : 105
Rodzic : Bachus

Ścieżka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ścieżka   Ścieżka - Page 2 Icon_minitime1Pon Lip 20, 2015 4:57 pm

Gabu wzruszyła ramionami. Było tu tyle osób, że nie było sensu iść do świątyni Bachusa.
- Ja chyba też już pójdę - powiedziała i przytuliła się do siostry na pożegnanie. Potem zabrała jeszcze kilka żelków i odeszła stąpając cicho po ścieżce na dół
Powrót do góry Go down
Julita Weronika Kusiak
Legionista
Julita Weronika Kusiak


Wiek : 25
HP : 100
Rodzic : Mars

Ścieżka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ścieżka   Ścieżka - Page 2 Icon_minitime1Pon Lip 20, 2015 5:00 pm

Nagle prawie wszyscy się rozeszli. W sumie to nawet lepiej bo i tak nie miała dużo czasu.
- Ja także już pójdę, jeśli ktoś by o mnie pytał jestem w świątyni Marsa.- powiedziała po czym oddaliła się.
Powrót do góry Go down
Lilianne Occhipinti
Legionista
Lilianne Occhipinti


Wiek : 25
HP : 100
Rodzic : Bachus

Ścieżka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ścieżka   Ścieżka - Page 2 Icon_minitime1Pon Lip 20, 2015 5:02 pm

Lilianne także stwierdziła, że nie ma co zostawać i poszła.
Powrót do góry Go down
Alice Cooper
Probatio, Przyjezdny
Alice Cooper


Wiek : 27
HP : 100
Rodzic : Demeter

Ścieżka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ścieżka   Ścieżka - Page 2 Icon_minitime1Pon Lip 20, 2015 5:37 pm

(uznajmy, że poszłam się przebrać, bo się ubrudziłam czekoladą czy po prostu poszłam do toalety, cokolwiek XD)
Nikogo nie było. Ani Devona, ani Gabu. Cóż. Alice wzruszyła ramionami i poszła znaleźć miejsce, gdzie mogłaby poczytać. Lub pomyśleć. Albo pomyśleć o czytaniu.
Powrót do góry Go down
Sam Lancaster
Legionista
Sam Lancaster


Wiek : 25
HP : 100
Rodzic : Mars

Ścieżka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ścieżka   Ścieżka - Page 2 Icon_minitime1Pon Lip 20, 2015 6:29 pm

Sam szła do świątyni swego ojca, Marsa. Bardzo lubiła to miejsce. Czuła się w nim swobodnie.
Powrót do góry Go down
Ayden Zelati
Legionista
Ayden Zelati


Wiek : 28
HP : 100
Rodzic : Eskulap

Ścieżka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ścieżka   Ścieżka - Page 2 Icon_minitime1Pon Lip 20, 2015 6:58 pm

Powrót Aydena, któremu Jupiter dał solidną burzę. .-.

- Nie. Jestem lekarzem, który zabija. - powiedział sarkastycznie do Devona. Poprawił swoje notatki i schował notes do listonoszki, a długopis wsadził za ucho. Przysłuchiwał się rozmowie i jak zobaczył kolejną nową osobę, lekko się załamał. - Dobra dwanaście minut minęło. Miłego dnia. - powiedział i ruszył do świątyni Apolla. A raczej w jej okolice.
Powrót do góry Go down
Sam Lancaster
Legionista
Sam Lancaster


Wiek : 25
HP : 100
Rodzic : Mars

Ścieżka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ścieżka   Ścieżka - Page 2 Icon_minitime1Wto Lip 21, 2015 12:36 pm

Zawsze, kiedy Sam nie wiedziała co ze sobą począć szła do świątyni swego ojca, Marsa. Dzisiaj nie było wyjątku.
Powrót do góry Go down
Arkadia Chiave
Wędrowiec
Arkadia Chiave


HP : 100
Rodzic : Luna

Ścieżka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ścieżka   Ścieżka - Page 2 Icon_minitime1Sro Lip 22, 2015 11:33 pm

Arkadia jak co wieczór przyszła pod pomnik swej matki. Siedziała przed nim, rozmyślała nad wszystkim co ją niepokoiło. Zaplotła wieniec z dziko rosnących kwitów które pozbierała rano i rozglądała się za swym bratem Devon'em.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Ścieżka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ścieżka   Ścieżka - Page 2 Icon_minitime1

Powrót do góry Go down
 
Ścieżka
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Ścieżka
» Zapomniana Ścieżka

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Camp Jupiter :: Fabuła - Nowy Rzym :: Za Murami :: Wzgórze Świątyń-
Skocz do: