Camp Jupiter
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksTommy Rush EmptySzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Tommy Rush

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Thomas Rush
Wędrowiec
Thomas Rush


Wiek : 25
HP : 100
Rodzic : Wiktoria

Tommy Rush Empty
PisanieTemat: Tommy Rush   Tommy Rush Icon_minitime1Wto Lip 21, 2015 11:14 pm

Thomas Rush
17|Wiktoria|3|III|Cincinnati, Ohio, USA

Tommy Rush Tumblr_luz8bqE7Uf1qbm4md

Wygląd: Tommy Ma 1,90, czyli przewyższa większość sobie znanych osób. Jest dobrze zbudowany, lubi dbać o siebie, co sprawiło, że ma całkiem niezły "kaloryfer". Był blondynem od zawsze, jednak kiedy miał 14 lat zafarbował włosy na brązowo. Kolor nie zszedł do końca, nad czym ubolewa. Ma szare oczy - czasem szarozielone, innym razem szaroniebieskie, trudno je opisać. Szybki wzrost w krótkim czasie sprawił, że ma - choć niewiele osób o tym wie - rozstępy na udach, kończące się nad kolanami. Dlatego unika wszelkich basenów, jeśli nie ma kąpielówek, które by to zasłoniły.

Charakter: Jest typem kogoś, kto musi mieć ostatnie słowo. Niecierpliwy, niepoważny, niezwykle wkurzający? Tak. Ale tylko dla smutasów i ludzi, którzy nie umieją się bawić. Uwielbia rywalizować. Stary, podoba ci się dziewczyna? Nie mów mu, bo postara się ją odbić. I prawdopodobnie mu się uda.
Lubi pomagać i robi to bezinteresownie. Uważa, że to jego słabość, bo często daje się wykorzystywać.

Historia: O swoim pochodzeniu dowiedział się, kiedy miał niecałe 15 lat, czyli w momencie, gdy Lupa wskazała mu drogę do obozu. Wcześniej, dokładnie w jego 14 urodziny, zabili mu ojca. Był wtedy otyłym i rozpieszczonym bachorem, który zamieszkał u kolegi. Warunkiem było to, że ma przefarbować włosy. Głupie? Tak. Uciekł stamtąd po dwóch tygodniach. Jakoś sobie radził (głodował) zanim znalazł wilczycę. Reszta historii znana.

Ciekawostki:

  • Uważa, że każdy strach da się przezwyciężyć.
  • Jest (a przynajmniej stara się być) dżentelmenem.
  • Uzależniony od gum do żucia.
  • Słucha wszystkiego oprócz hip-hopu i rapu. I disco polo.
  • Wie, że jest przystojny, wykorzystuje to.
  • Nigdy się nie całował.
  • Nie odmówi ani alkoholu, ani papierosa, jednak umie pić z umiarem, a pali tylko w towarzystwie. Nie jest uzależniony.
  • Lepiej nie mówić do niego pełnym imieniem.


Statystyki:

Siła:3
Zręczność:2
Szybkość:1
Wytrzymałość:2
Szczęście:1
Zdrowie:1

Zajęty wizerunek:Hunter Parrish


Ostatnio zmieniony przez Thomas Rush dnia Wto Lip 21, 2015 11:23 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Aleks Chapman
Admin
Aleks Chapman


Wiek : 26
HP : 100
W obozie od lat : 6
Rodzic : Bachus

Tommy Rush Empty
PisanieTemat: Re: Tommy Rush   Tommy Rush Icon_minitime1Wto Lip 21, 2015 11:20 pm

Musisz sobie tylko profilowe ustawić, poza tym nie mam nic do zarzucenia.
Powrót do góry Go down
Thomas Rush
Wędrowiec
Thomas Rush


Wiek : 25
HP : 100
Rodzic : Wiktoria

Tommy Rush Empty
PisanieTemat: Re: Tommy Rush   Tommy Rush Icon_minitime1Wto Lip 21, 2015 11:23 pm

Czyli mogę już grać?
Powrót do góry Go down
Mavis Rogers
Admin
Mavis Rogers


Wiek : 27
HP : 100
W obozie od lat : Pięciu
Rodzic : Jupiter

Tommy Rush Empty
PisanieTemat: Re: Tommy Rush   Tommy Rush Icon_minitime1Sro Lip 22, 2015 7:27 pm

Nie, nie możesz. Przypominam, że można mieć JEDNĄ postać tylko i wyłącznie, a z tego co widzę to jest to multikonto Alice Cooper?
Powrót do góry Go down
https://camp-life.forumpolish.com
Thomas Rush
Wędrowiec
Thomas Rush


Wiek : 25
HP : 100
Rodzic : Wiktoria

Tommy Rush Empty
PisanieTemat: Re: Tommy Rush   Tommy Rush Icon_minitime1Sro Lip 22, 2015 7:37 pm

Nie, nie jest. Alice to moja siostra xD pomogła mi założyć konto
Ale wiem, jak to wygląda, korzystamy z jednego wifi i jednego laptopa i w sumie jesteśmy na zmianę.
(brzmi jak tłumaczenie się winnego)
W razie czego mogę usunąć, bo chciałem tylko zobaczyć, jak to wygląda.
Powrót do góry Go down
Mavis Rogers
Admin
Mavis Rogers


Wiek : 27
HP : 100
W obozie od lat : Pięciu
Rodzic : Jupiter

Tommy Rush Empty
PisanieTemat: Re: Tommy Rush   Tommy Rush Icon_minitime1Sro Lip 22, 2015 7:38 pm

To wypadałoby o tym gdzieś wspomnieć wcześniej, nie? Aleksis przydzielała Cię do kohorty?
Powrót do góry Go down
https://camp-life.forumpolish.com
Thomas Rush
Wędrowiec
Thomas Rush


Wiek : 25
HP : 100
Rodzic : Wiktoria

Tommy Rush Empty
PisanieTemat: Re: Tommy Rush   Tommy Rush Icon_minitime1Sro Lip 22, 2015 7:42 pm

Przepraszam, nie zwróciłem uwagi
Nie, napisałem do niej (właściwie Alice z mojego konta), ale potem uznała, że mogę sobie wybrać bo w kp jest pusto, a rzymianie zwykle mają już kohorty c:
Powrót do góry Go down
Aleks Chapman
Admin
Aleks Chapman


Wiek : 26
HP : 100
W obozie od lat : 6
Rodzic : Bachus

Tommy Rush Empty
PisanieTemat: Re: Tommy Rush   Tommy Rush Icon_minitime1Sro Lip 22, 2015 10:58 pm

Kto tak uznał? Bo przepraszam bardzo ale nie ja, a zasady to zasady.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Tommy Rush Empty
PisanieTemat: Re: Tommy Rush   Tommy Rush Icon_minitime1

Powrót do góry Go down
 
Tommy Rush
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Tommy Rush
» Tommy Rush

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Camp Jupiter :: Postacie :: Kartoteka-
Skocz do: